PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع و وصل شده تاچ گوشی g3

ehsan6239
01-09-2017, 12:41 PM
سلام
گوشی من وقتی دارم باهاش کار میکنم فرقی نمیکنه کار سنگین مثل بازی کردن یا کار معمولی مثل تایپ کردن باشه ، یکدفعه تاچ قفل میکنه بعد با زدن دکمه ی پاور و یا همون خاموش روشن کردن صفحه نمایش درست میشه.
بعضی وقها هم با ضربه کوچیک پشت گوشی یا فشار این اتفاق میفته از تنظیمات گوشی تعداد لمس ها رو روی نشان دادن تنظیم کردم متوجه شدم موقع هنگ تاچ ، انگار لمس رو نگه داشتم و بقیه جاهای تاچ کار نمیکنه ولی با دکمه ها صدا کم و زیاد میشه و اگر فیلم باشه همچنان پخش میشه بازی باشه درون بازی مثلا اگر هنگام تیراندازی قفل کنه انگار دستو نگه داشتی رو دکمه ی شلیک یعنی فقط هنگی تو تاچ هست.
اون دو تا سوکت تاچ ال سی دی رو هم چک کردم گفتم شاید از جاش در اومده باشه دیدم محکمه.
راستی بعضی وقتا هم موقعی که هندزفری میزنم یا سوکت شارژر رو وصل میکنم بازم قفل میکنه انگار به کوچکترین تکان حساس هست و اتصالش از جایی قطع و وصل میشه بازم مطمئن نیستم.
کسی میدونه مشکل از چیست؟

Reza.Vejdan
01-12-2017, 08:38 PM
ریست فکتوری کنید مشکل اگر حل شد یک رام رسمی نصب کنید اگر نشد مراجعه کنید تابررسی بشه مشکل سخت افزاری هست یا خیر

G3lover
01-12-2017, 08:48 PM
ریست فکتوری کنید مشکل اگر حل شد یک رام رسمی نصب کنید اگر نشد مراجعه کنید تابررسی بشه مشکل سخت افزاری هست یا خیر
سلام خسته نباشید ادمین عزیز.ممنکه به پست بنده. یه نگاهی بندازید ممنون میشم. پست قبل همین پست

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Reza.Vejdan
01-12-2017, 08:54 PM
سلام خسته نباشید ادمین عزیز.ممنکه به پست بنده. یه نگاهی بندازید ممنون میشم. پست قبل همین پست

Sent from my LG-D855 using Tapatalkبررسی میشه