PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل رام امریکا lg v10 h900

perspolisi
01-05-2017, 08:42 PM
سلام
من گوشی lg v10 h900 گرفتم
64 گیگ
برای این مدل اصلا رام خاورمیانه نیست چون سفارش امریکاس و مشکل انتن دهی
چطوری میتونم یه رام خاورمیانه روش نصب کنم
با فلش تول خواستم رام H960 رو روش نصب کنم نشد

davood9500
10-20-2017, 04:56 PM
باسلام خدمت همه دوستان و همکاران گرامی...
گوشی الجی وی10 بنده هم مشکل بوت لوپ واسش پیش اومده.نسخه سفارش آمریکا و at&t هستش.ازدوستان و هکماران عزیز کسی هست که بتونه راهنمایی کنه چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟آیا برای این مدل هم به مانند الجی4 فایل tot موجود هست که بشه ازش دراین مورد هم استفاده کرد؟
یااینکه باحرارت دادن برد گوشی این مشکل حل میشه؟ مرسی که راهنمایی میکنین.

javadh123
10-20-2017, 09:08 PM
گوشی الجی وی10 بنده هم مشکل بوت لوپ واسش پیش اومده.نسخه سفارش آمریکا و at&t هستش.ازدوستان و هکماران عزیز کسی هست که بتونه راهنمایی کنه چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟آیا برای این مدل هم به مانند الجی4 فایل tot موجود هست که بشه ازش دراین مورد هم استفاده کرد؟
2 تا 2تا پست مثل هم نزنید!
توی پست قبلی اعلام کردم هنوز چیزی ارائه نشده، به محض اینکه چیزی پیدا کنم ارسال می کنم!

ahna2004
10-24-2017, 09:44 PM

سلام
به این ایدی در تلگرام پیام بدین راهنمایتون کنم ahna2004