PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشی من با USB وصل نمیشه

_ehsan_
11-24-2016, 02:22 PM
سلام

مشکل جوری هست که وقتی با رابط گوشی (G3) رو به کامپیوتر وصل میکنم هیچ کدومش هیچ واکنشی نشون نمیده. فقط گوشی شارژ میشه. هیچ اتفاق دیگه ای نمیفته. تا دیروز هم وصل میشد ولی وقتی که امروز USB Debugging رو روشن کردم (برای آوردن صفحه ی گوشی روی صفحه مانیتور) به این وضع افتاده

من پی سی سویت رو هم نصب کردم ولی جواب نداد. از یه تعمیر کار سوال گرفتم گفت که مشکل از کابل رابطت هست. ولی من یه کابل دیگه هم امتحان کردم باز جواب نداد (البته ممکنه اون کابل هم مشکل داشته باشه نمیدونم)

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:1793314109817023835

_ehsan_
11-27-2016, 03:04 PM
حداقل بگین چرا جواب نمیدین؟؟؟ پست مال 3 روز پیش بود. 800 تا کاربر گرامی همیشه هستن یکی جواب نمیده:2173214208413002031

Reza.Vejdan
11-27-2016, 11:02 PM
درایور های گوشیتون رو نصب کردید ؟

از manage مای کامپیوتر چک کنید ببینید از اتصالات چیزی شناخته یا خیر

msoofina
11-28-2016, 07:34 AM
سلام

مشکل جوری هست که وقتی با رابط گوشی (G3) رو به کامپیوتر وصل میکنم هیچ کدومش هیچ واکنشی نشون نمیده. فقط گوشی شارژ میشه. هیچ اتفاق دیگه ای نمیفته. تا دیروز هم وصل میشد ولی وقتی که امروز USB Debugging رو روشن کردم (برای آوردن صفحه ی گوشی روی صفحه مانیتور) به این وضع افتاده

من پی سی سویت رو هم نصب کردم ولی جواب نداد. از یه تعمیر کار سوال گرفتم گفت که مشکل از کابل رابطت هست. ولی من یه کابل دیگه هم امتحان کردم باز جواب نداد (البته ممکنه اون کابل هم مشکل داشته باشه نمیدونم)

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:1793314109817023835
سلام
بعضی وقت ها بعضی از نرم افزارها باعث این مشکل میشه یا اینکه بعد از یه مدت گوشی از لحاظ نرم افزار به مشکل میخوره.
پیشنهاد میکنم از فایل ها و قسمت های مهم گوشی که لازم میشن بکاپ بگیر بعد گوشی رو از داخل تنظیمات ریست فکتوری کن.
یادت باشه فقط از داخل تنظیمات ریست فکتوری بکنی از راه دیگه این کار رو نکنی چون توی بعضی از مدل ها باعث پریدن بوت شده که خرج روی دستت میذاره.
اگه هم میتونی پورت اتصال کابل رو تمیز کن.
نتیجه رو هم اعلام کن.

_ehsan_
12-11-2016, 07:17 PM
متشکرم از اینکه جواب دادین. مشکل من حل شد

من چون میخواستم با برنامه ی mirrorGo صفحه ی گوشی رو ببرم روی مانیتور pc گوشی رو میبردم رو حالت USB debugging و بعد از این کار این مشکل پیش میومد و گوشی من وصل نمیشد (حالا نمیدونم علتش چی هست)
بعد رفتم درایور های LG رو یه بار حذف کردم و دوباره نصب کردم درست شد!