PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل صفحه نمایش الجی G5

R-yan
11-19-2016, 02:13 PM
سلام به همه دوستان عزیز
قبلاًً هم موضوعی با همین عنوان در انجمن مطرح شده بود ولی بسته شده، من هم مثل دوستانی که در تاپیک قبلی مطرح کرده بودند، مشکل باقی ماندن هاله کمرنگ تصاویر روی صفحه نمایش رو دارم.
مسئله ای که من متوجه شدم اینه که فقط تصاویری که سفید رنگ هستند اثرشون روی صفحه میمونه و البته بعد از یه خاموش و روشن کردن و یکم استراحت دادن به صفحه نمایش از بین میره.
بیشتر از هر چیزی هم اثر کیبرد چون سفید رنگه میمونه.
جالبه که بدونید من گوشی رو بردم نمایندگی و بدون هیچ بهونه ای صفحه نمایش رو عوض کردند و بعد از دو روز هم تحول دادن. ولی باز هم مشکل پا برجاست.
در نهایت مجبور به تغییر رنگ کیبرد به مشکی شدم و فعلاًً اینطوری مشکل رو حل کردم اما این مسئله خیلی نگرانم کرده، واسه همین خواستم از دوستان بپرسم که آیا به مشکل برخورد کردن؟ به نمایندگی مراجعه کردند و آیا مشکلشون حل شده یا خیر؟
پوزش بابت تکرار این موضوع

Reza.Vejdan
11-19-2016, 07:33 PM
دوست عزیز این مشکل نه تنها در گوشی شما بلکه در خیلی گوشی های دیگر مثلا در برند سامسونگ و... نیز اتفاق افتاده است و مشکل سخت افزاری میباشد.

R-yan
11-19-2016, 07:49 PM
دوست عزیز این مشکل نه تنها در گوشی شما بلکه در خیلی گوشی های دیگر مثلا در برند سامسونگ و... نیز اتفاق افتاده است و مشکل سخت افزاری میباشد.
بله اطلاع دارم بیشتر این مشکل توی صفحه نمایش های آمولد دیده میشه، فقط میخواستم بدونم دوستانی که این مشکلُ داشتن مراجعه کردن به گارانتی مشکلشون با تعویض صفحه نمایش حل شده یا خیر؟ چون مشکل من با تعویض صفحه نمایش حل نشده

Sent from my LG-H845 using Tapatalk

Reza.Vejdan
11-19-2016, 11:18 PM
اگر مشکلتون با تعویض حل نشده ببرید نمایندگی تا قطعات دیگرتون رو هم بررسی کنند و دلیل ایجاد مشکل برای صفحه نمایش رو بفهمند

R-yan
11-19-2016, 11:22 PM
اگر مشکلتون با تعویض حل نشده ببرید نمایندگی تا قطعات دیگرتون رو هم بررسی کنند و دلیل ایجاد مشکل برای صفحه نمایش رو بفهمند
کاملاً حق با شماست، بسیار سپاسگزارم از اینکه وقت گذاشتید.

Sent from my LG-H845 using Tapatalk

Reza.Vejdan
11-19-2016, 11:26 PM
موفق و موید باشید

بسته شد!