PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلی عجیب در گوشی lg g3

nabadan
11-14-2016, 02:55 PM
سلام من یه lg g3 دارم چند ساله که الان یه مشکل عجیب پیدا کرده...
وقتی سیم کارت میزارم رو گوشی (چه ایرانسل -چه همراه اول) سیم کارت بدون مشکل بالا میاد و میشه زنگ زد باهاش. ولی بعد از چندین ساعت یدفعه میرم سر گوشی میبینم آنتن پریده و تو لاک اسکرین زیر ساعت پیام نوشته:سرویس غیر فعال شد و بجای آنتن گوشه علامت ضربدر قرمز اومده
گزینه شبکه های تلفن همراه هم خاموشه نمیشه واردش شد
ولی اگه گوشی رو خاموش و روشن کنم درست میشه دوباره روز از نو و روزی از نو.
بیرونم بردم گفت سریال نامبرش پریده و لی کد *#06#زدم سریال نامبرش هست.....چند روزی هم گوشی دستش بود گفت مشکل از پوشه csv گوشیته که پریده ....یکم تحقیق کردم اگه اون پوشه پاک بشه کلا سیم کارت نمیاد نه که بیاد و بعد بپره
باز بردم یجا دیگه گفت مشکل از باطری گوشیته
یه باطری از قبل داشتم البته اونم باد کرده بود ولی گزاشتم روش اونم همینطوری شد باز
خلاصه توش موندم چکارکنم....گوشی به اندروید 6 فلش زدم نشد به 5 زدم نشد به 4.4 زدم بازم نشد. کاستوم رام زدم بازم نشد......کم مونده قید گوشی رو بزنم...حسابی حالمو گرفته

diamondsgs
11-14-2016, 03:08 PM
سلام من یه lg g3 دارم چند ساله که الان یه مشکل عجیب پیدا کرده...
وقتی سیم کارت میزارم رو گوشی (چه ایرانسل -چه همراه اول) سیم کارت بدون مشکل بالا میاد و میشه زنگ زد باهاش. ولی بعد از چندین ساعت یدفعه میرم سر گوشی میبینم آنتن پریده و تو لاک اسکرین زیر ساعت پیام نوشته:سرویس غیر فعال شد و بجای آنتن گوشه علامت ضربدر قرمز اومده
گزینه شبکه های تلفن همراه هم خاموشه نمیشه واردش شد
ولی اگه گوشی رو خاموش و روشن کنم درست میشه دوباره روز از نو و روزی از نو.
بیرونم بردم گفت سریال نامبرش پریده و لی کد *#06#زدم سریال نامبرش هست.....چند روزی هم گوشی دستش بود گفت مشکل از پوشه csv گوشیته که پریده ....یکم تحقیق کردم اگه اون پوشه پاک بشه کلا سیم کارت نمیاد نه که بیاد و بعد بپره
باز بردم یجا دیگه گفت مشکل از باطری گوشیته
یه باطری از قبل داشتم البته اونم باد کرده بود ولی گزاشتم روش اونم همینطوری شد باز
خلاصه توش موندم چکارکنم....گوشی به اندروید 6 فلش زدم نشد به 5 زدم نشد به 4.4 زدم بازم نشد. کاستوم رام زدم بازم نشد......کم مونده قید گوشی رو بزنم...حسابی حالمو گرفته
درود دوست عزیز اگه تمام این کار ها رو کردی ولی جواب نداد پس مطمعنا مال بوردشه عوض کنی مشکلت حل میشه.چون آنتن رو سی پیو کنترل میکنه.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

nabadan
11-14-2016, 04:05 PM
درود دوست عزیز اگه تمام این کار ها رو کردی ولی جواب نداد پس مطمعنا مال بوردشه عوض کنی مشکلت حل میشه.چون آنتن رو سی پیو کنترل میکنه.

با نرم افزاری اصلا نمیشه راش انداخت؟
اگر چاره ای نیس و باس بورد عوض کنم میصرفه برام؟
چنده؟

diamondsgs
11-14-2016, 04:41 PM
بیشترین قیمت g3 به بورد و صفحه نمایشه، قیمت دقیقش رو نمی دونم ولی حدود ۵۰۰ و خوردی میشه.

eurosport
11-14-2016, 11:19 PM
سلام دوستان گوشی من یه مشکل پیدا کرده
خود به خود ریست میشه ولی شاژلو وصل کنم این مشکل درست میشه
مشکل از کجا میتونه باشه
ممنون میشم جواب بدین

Reza.Vejdan
11-14-2016, 11:35 PM
سلام دوستان گوشی من یه مشکل پیدا کرده
خود به خود ریست میشه ولی شاژلو وصل کنم این مشکل درست میشه
مشکل از کجا میتونه باشه
ممنون میشم جواب بدین

اول اینکه هر شخصی باید برای سوالات خودش تاپیک مخصوص باز کنه و سوالات خودش رو از اونجا پیگیری کنه
در ضمن مشکل شما سخت افزاری به نظر میاد که میتونید با مراجعه به نمایندگی ال جی ایران اون رو پیگیری کنید

بسته شد