PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیر کردن روی لوگوی ال جی و وارد نشدن به بوت انیمیشن

Mohamadmtwo
10-17-2016, 09:06 PM
سلام دوستان. بنده موبایلم LG G4 H818 هستش. امشب موبایلمو به شارژ زده بودم و هر از گاهی به مدت 10 تا 15 دقیقه حین شارژ باهاش کار میکردم. شارژ حدود 90 و خورده ای بود که موبایلمو گذاشتم رو لاک اسکرین و اومدم توی پذیرایی نشستم. بعد چند دقیقه که برگشتم توی اتاق خوابم، دیدم موبایلم روی لوگوی ال جی هستش و همونطور که بود چند ثانیه ای صبر کردم و دیدم وارد بوت انیمیشن نمیشه (حین بوت انیمیشن چراغ نوتیفیکیشن چشمک آبی میزنه). باتری و درآوردم و دوباره آزمایش کردم دوباره همون وضع. سیمکارت و مموری و خارج کردم و دوباره آزمایش کردم اما همون قضیه شد.
اونطوری که مشخصه مشکل برای بُرد دستگاه هستش. موبایل من هم بدون گارانتی هستش. الان آزمایش کردم گوشی وارد دانلودمود میشه. میتونم فلشش کنم طوری که اطلاعاتم پاک نشه؟ آیا گوشی به حالت قبلش برمیگرده و میشه اطلاعاتش رو برگردوند؟ تعویض برد دستگاه چقد هزینه برمیداره؟
-------------
دوستان گوشیمو فلش کردم با برنامه LGUP و با قسمت Upgrade. کامل فلش شد و گوشی از دانلود مود خارج شد و حین ریبوت دوباره همون مشکل پیش اومد. باتری رو درآوردم و جازدم؛ یهو گوشی روشن شد نوتیفیکیشن آبی چشمک میزد و صدای بوت انیمیشن هم پخش شد. اما یهو گوشی گیر کرد و بعد یکی دو ثانیه ریستارت شد. و دوباره همین اتفاق جدید افتاد.
-------------
فکر کنم بدشانس ترین و بدبخت ترین آدم دنیا منم. یه سال پیش یه Z3+ داشتم که سقط شد. با 900 تومن ضرر دادمش رفت. اینم از G4 الانم.آخه یه دانش آموزه بدبخت این همه پولو از کجا بیاره؟ بچه مایه هم نیستم که از بابا مامانم پول بگیرم. یعنی گندش بزنن این زندگی کوفتی رو

Reza.Vejdan
10-18-2016, 01:14 AM
بله همونطوری که خودتون هم اطلاع دارید مشکل برد هست و باید برد گوشی تعویض بشه
البته بررسی کنید ببینید سری ساخت 505 یا پایین تر اگر باشه از برد هست
برد گوشی هم بستگی به انصاف مغازه دار داره دوست عزیز

alitriple
10-18-2016, 01:41 AM
خاک تو سره الجی که پرچمدارش باید اینطوری گند بزنه و مال من 506 بردش هست ولی یکی از دوستان هم که 506 بوده مال اونم بردش خراب شد و الان با نور کم ازش استفاده میکنم و بازی هم باهاش بازی نمیکنم تا داغ نشه و اینقدر هم موقع بازی سنگین داغ میشه دسته ادم میسوزه و واقعا این چی بود ساختن و دیدن ایران شهره هرته کردن تو پاچمون و یه مشت جنس اشغالشون رو فرستادن اینجا و این همه پول بده و دو روزه قیمتش نصف شد و حالا هم که بردش میسوزه:1664214109816981942

Reza.Vejdan
10-18-2016, 11:47 AM
خاک تو سره الجی که پرچمدارش باید اینطوری گند بزنه و مال من 506 بردش هست ولی یکی از دوستان هم که 506 بوده مال اونم بردش خراب شد و الان با نور کم ازش استفاده میکنم و بازی هم باهاش بازی نمیکنم تا داغ نشه و اینقدر هم موقع بازی سنگین داغ میشه دسته ادم میسوزه و واقعا این چی بود ساختن و دیدن ایران شهره هرته کردن تو پاچمون و یه مشت جنس اشغالشون رو فرستادن اینجا و این همه پول بده و دو روزه قیمتش نصف شد و حالا هم که بردش میسوزه:1664214109816981942

بله کاملا درسته و جای طرفداری الکی نیست ولی خب این مشکل میتونه برای هر برندی پیش بیاد مثل انفجار گلکسی نوت 7

Mohamadmtwo
10-18-2016, 01:12 PM
بله همونطوری که خودتون هم اطلاع دارید مشکل برد هست و باید برد گوشی تعویض بشه
البته بررسی کنید ببینید سری ساخت 505 یا پایین تر اگر باشه از برد هست
برد گوشی هم بستگی به انصاف مغازه دار داره دوست عزیز
از کجا میتونم بفهمم سری ساختش چنده؟
-----
بنده همچنان منتظر جوابم...