PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در Restore بعد از هارد ریست

lggc900
10-07-2016, 06:43 PM
سلام
من قبل از ریست از عکس و فیلمهام با برنامه خود گوشی بکاپ گرفتم و ریختم فایل بکاپو روی رم ولی بعد که خواستم ریستور کنم نشد
کنار فایل بکاپ یه قفل زده
[Only registered and activated users can see links]
راهی هست بشه این عکسو فیلمامو از این فایل استخراج کنم اون فایلی که زیرش نوشته damaged حجمشم 4 گیگ و نیمه

Reza.Vejdan
10-07-2016, 06:47 PM
اول اینکه تصاویرتون رو در آپلود سنتر خود انجمن آپلود کنید
دوم اینکه فایل بکاپتون مشکل داره

saeed_s21
10-07-2016, 06:48 PM
سلام
من قبل از ریست از عکس و فیلمهام با برنامه خود گوشی بکاپ گرفتم و ریختم فایل بکاپو روی رم ولی بعد که خواستم ریستور کنم نشد
کنار فایل بکاپ یه قفل زده
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
راهی هست بشه این عکسو فیلمامو از این فایل استخراج کنم اون فایلی که زیرش نوشته damaged حجمشم 4 گیگ و نیمه
احتمالا فایل کامل ریخته نشده رو مموری یا وسط عملیات انتقال به مموری یه مشکلی پیدا کرده...
به هر حال...شما فایل بک آپتونو بریزید توی کامپیوتر...گوشیو وصل کنید به کامپیوتر و نرم افزار LG Bridge رو باز کنید...تو قسمت بکاپ ریستور گزینه ریستور رو بزن و فایلی که ریختی رو سیستمو از اونجا باز کن اگه باز کرد از ائن نرم افزار بک آپتو برگردون