PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرفتن به حالت ریکاوری مد

ha118814kh
09-22-2016, 06:27 AM
سلام
گوشی را خاموش میکنم و باتری در می اورم ودوباره جا میزنم بعد از چند ثانیه جازده و کلید پایین و پاور را میگیرم و بعد از ظاهرشدن لگو کلید رها میکنم و دوبار همون دو کلید میگیرم به جای که به مد ریکاوری بره ازم سوال میکنه ایا می خواهید ریست فاکتوری کنید
سوال اینجاست ایا من روش اشتباه میرم یا باید روی مدل مد ریکاوری فلش زد
و ایا راهی برای روت کردن این مدل ارائه نشده
مدل دستگاه من
k10 430 dsy
با اندروید 6
mehrdad..7
09-22-2016, 04:03 PM
سلام
گوشی را خاموش میکنم و باتری در می اورم ودوباره جا میزنم بعد از چند ثانیه جازده و کلید پایین و پاور را میگیرم و بعد از ظاهرشدن لگو کلید رها میکنم و دوبار همون دو کلید میگیرم به جای که به مد ریکاوری بره ازم سوال میکنه ایا می خواهید ریست فاکتوری کنید
سوال اینجاست ایا من روش اشتباه میرم یا باید روی مدل مد ریکاوری فلش زد
و ایا راهی برای روت کردن این مدل ارائه نشده
مدل دستگاه من
k10 430 dsy
با اندروید 6
دوست عزیز ریکاوری استوک گوشیهای الجی همون صفحه ریست فکتوری هست برای فلش زدن فایل و... از طریق ریکاوری باید ریکاوری کاستوم فلش بزنید که جایگزین اون بشه

alirezazeo
05-17-2017, 04:19 PM
سلام من همه کار ها رو میکنم کلا به ریکاوری مود نمیره چیکار کنم گوشی هم g4 stylus android 6 هست کمکم کنید

salar.sa20
05-17-2017, 04:34 PM
سلام من همه کار ها رو میکنم کلا به ریکاوری مود نمیره چیکار کنم گوشی هم g4 stylus android 6 هست کمکم کنید
اگه میتونید روت کنید با برنامه پاور منو به ریکاوری برید ساده ترین راه اینه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

salar.sa20
05-17-2017, 04:36 PM
همون جور که گفتن نمیتونی به ریکاوری گوشی های الجی دسترسی داشته باشید مگر این که کاستوم ریکاوری بزنید

alirezazeo
05-19-2017, 01:16 PM
همون جور که گفتن نمیتونی به ریکاوری گوشی های الجی دسترسی داشته باشید مگر این که کاستوم ریکاوری بزنید

چه جوری کاستوم ریکاوری کنم

javadh123
05-19-2017, 08:04 PM
چه جوری کاستوم ریکاوری کنم
رام دستکاری شده رو میگن کاستوم!!! ترجیحا نصب نکنید
آموزش نصب هم توی انجمن هست جستجو کنید

alirezazeo
06-08-2017, 07:28 PM
اگه میتونید روت کنید با برنامه پاور منو به ریکاوری برید ساده ترین راه اینه

داداش گوشی روت نیست این برنامه هم روت بودن میخواد