PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زدن رام و اپدیت

alirad
09-05-2016, 09:58 PM
سلام دوستان.
گوشی من روت هستش و به همین دلیل نمیشه اپدیتش کرد از طریق خود گود گوشی و رام فعلی منv10b-ame هستش و به نسخه v20a اپدیت خواهد شد ولی من بردم بیبون فلش بزنه که روتش بپره ولی این بنده خدا ورداشته رامش رو عوض کرده حالا میگه اپدیتی وجود نداره منم میخوام نسخهv10b که رام قبلی بود رو پیدا کنم و با فلش تول بزنم ولی اصلا پیدا نمیکنم خواهشا از اساتید کمک کنن که بتونم این ورژن رو دانلود کنم

Reza.Vejdan
09-05-2016, 10:56 PM
دوست عزیز چندین و چند بار همین سوال رو در موضوع های مختلف مطرح کردید و پاسخ داده شده و دوباره دارید مطرح میکنید
قبلا هم خدمتتون عرض کردم هر رامی برای گوشی شما ارائه بشه در این لینک زیر قرارا میگیره که سرور های خود ال جی هست و تمامی رام ها و مناطق رو پوشش میده

[Only registered and activated users can see links]

اما اگر خودتون هم بررسی کنید هیچ رامی با بیلد v20 وجود نداره

Omidsat
09-06-2016, 10:07 AM
سلام خدمت مدیر کل
جناب مهندس گوشی بنده مثل این که اندرویدش پریده روی لوگوی lgگیر کرده وبالا نمیاد مدل گوشی lg g4 h818pمی باشد
ممنون میشم راهنمایی کنید

Reza.Vejdan
09-08-2016, 12:34 PM
سلام خدمت مدیر کل
جناب مهندس گوشی بنده مثل این که اندرویدش پریده روی لوگوی lgگیر کرده وبالا نمیاد مدل گوشی lg g4 h818pمی باشد
ممنون میشم راهنمایی کنید

برای سوالتون یک تاپیک جدید ایجاد کنید