PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنگ کردن v10 و مشکل داغ شدن

Ali-ad57
08-22-2016, 05:09 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز انجمن
از چند روز پیش زمانی که در حال بازی انلاین بودم گوشی روی بازی گیر میکرد و با اونکه صدا داشتم اما هیچ دکمه ای کار نمیکرد و مجبور به در اوردن باطری میشدم و در همین حین گوشی به طور عجیبی داغ میشد... در ادامه باید عرض کنم اوضاع بدتر شد و الان گوشی روی لگو گیر میکنه و دیروز که به یک مغازه خدمات گوشی مراجعه کردم فرمودند باید فلش بشه و اگر درست نشد به خدمات گارانتی در بازار موبایل ایران مراجعه کنم. اما ظاهرا تمام دار و ندار من بعد از فلش پاک میشه که من گوشی را به منزل اوردم و گفتم قبل از فلش از اطلاعاتش بک اپ بگیرم..ایا شما پیشنهاد و یا راه حل راحت تری دارید که من در همین حالت وضعیت را بهتر کنم؟و در پایان خدمتتون عارضم امکانات بنده فقط به یک کابل otg و یک فلش مموری خلاصه میشود و به کامپیوتر یا لب تاپ دسترسی ندارم و گوشی هر از گاهی به مدت نهایتا 5 دقیقه بالا میاد و دوباره گیر میکنه

Reza.Vejdan
08-22-2016, 10:54 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز انجمن
از چند روز پیش زمانی که در حال بازی انلاین بودم گوشی روی بازی گیر میکرد و با اونکه صدا داشتم اما هیچ دکمه ای کار نمیکرد و مجبور به در اوردن باطری میشدم و در همین حین گوشی به طور عجیبی داغ میشد... در ادامه باید عرض کنم اوضاع بدتر شد و الان گوشی روی لگو گیر میکنه و دیروز که به یک مغازه خدمات گوشی مراجعه کردم فرمودند باید فلش بشه و اگر درست نشد به خدمات گارانتی در بازار موبایل ایران مراجعه کنم. اما ظاهرا تمام دار و ندار من بعد از فلش پاک میشه که من گوشی را به منزل اوردم و گفتم قبل از فلش از اطلاعاتش بک اپ بگیرم..ایا شما پیشنهاد و یا راه حل راحت تری دارید که من در همین حالت وضعیت را بهتر کنم؟و در پایان خدمتتون عارضم امکانات بنده فقط به یک کابل otg و یک فلش مموری خلاصه میشود و به کامپیوتر یا لب تاپ دسترسی ندارم و گوشی هر از گاهی به مدت نهایتا 5 دقیقه بالا میاد و دوباره گیر میکنه

برای بکاپ میتونید از نرم افزار های بکاپ موجود استفاده کنید اگر گوشیتون اجازه بده و*هنگ نکنه یه سرچ بزنید نرم افزار های زیادی*هستن
البته نمیدونم دقیقا از چی میخواید بکاپ بگیرید وگرنه نرم افزاری رو معرفی میکردم.
در مورد مشکل بالا اومدن هم بله درست گفتند باید گوشیتون رو فلش کنید البته اگر سیستم در دسترس*بود خودتون هم به راحتی میتونید این کار رو انجام بدید آموزشش هم توی سایت هست .
موفق باشید

Gkv
09-10-2016, 11:14 AM
سلام.از برنامه lg backup توی خود گوشی استفاده کنید توی حافظه داخلی یه پوشه هست به همین اسم بعد از بک آپ گیری اون فایلو توی پوشه رو کپی کنیدبعد از فلش کردن مجدد فایلو توی همون پوشه بریزید او اطلاعات و بر گردونید.