PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیومدن گوشی LG G4

eziofamily
08-17-2016, 08:10 PM
با سلام و خسته نباشید.
من یه گوشی LG G4 با کد نرم افزاری H815P دارم. گوشی خود به خود خاموش شد و رو آرم Lg میمونه و بالا نمیاد. چند باری فلش زدم و آخرین بار گوشی بالا اومد Upgrading رو رد کرد و خاموش شد و دوباره تو آرم گیر میکنه. ریست هم زدم درست نشد. با برنامه LG Flash Tool 2014 فلش میزدم ارور میداد. با برنامه LGUP فلش زدم و فلش خورد ولی بالا نمیاد که نمیاد.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

qasem
08-18-2016, 10:16 AM
سلام من هم همین را دارم الجی e975 دارم گوشی من را موقع نصب کامپیوتر شناسایی نمی کنه

mehrdad..7
08-18-2016, 10:35 AM
سلام من هم همین را دارم الجی e975 دارم گوشی من را موقع نصب کامپیوتر شناسایی نمی کنه
سلام
متاسفانه گوشی مشکل برد داره باید تعویض بشه

ارسال شده از LG-D855 من

Majidho
08-18-2016, 12:48 PM
سلام
متاسفانه گوشی مشکل برد داره باید تعویض بشه

ارسال شده از LG-D855 من

با سلام و خسته نباشید.
من یه گوشی LG G4 با کد نرم افزاری H815P دارم. گوشی خود به خود خاموش شد و رو آرم Lg میمونه و بالا نمیاد. چند باری فلش زدم و آخرین بار گوشی بالا اومد Upgrading رو رد کرد و خاموش شد و دوباره تو آرم گیر میکنه. ریست هم زدم درست نشد. با برنامه LG Flash Tool 2014 فلش میزدم ارور میداد. با برنامه LGUP فلش زدم و فلش خورد ولی بالا نمیاد که نمیاد.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام.دوست عزیز مشکل بوت لوپ دارید که در LG G4 بسیار زیاد است.
اگر گارانتی دارید رایگان براتون درستش میکنن و اما اگر ندارید باید گوشی تعمیر بگیره.
اصلا هم نیاز به تعویض برد نیست.افرادی که اطلاعاتشون کامل نیست و تعمیر کارها جهت گرفتن پول بیشتر اشتباها میگن که مشکل برد داره و به اشتباه میندازن افراد را.
اگر گارانتی ندارید جهت تعمیر و رفع مشکل با بنده تماس بگیرید.

eziofamily
08-18-2016, 03:19 PM
سلام.دوست عزیز مشکل بوت لوپ دارید که در LG G4 بسیار زیاد است.
اگر گارانتی دارید رایگان براتون درستش میکنن و اما اگر ندارید باید گوشی تعمیر بگیره.
اصلا هم نیاز به تعویض برد نیست.افرادی که اطلاعاتشون کامل نیست و تعمیر کارها جهت گرفتن پول بیشتر اشتباها میگن که مشکل برد داره و به اشتباه میندازن افراد را.
اگر گارانتی ندارید جهت تعمیر و رفع مشکل با بنده تماس بگیرید.

با نرم افزار حل نمیشه؟
هزینش حدودا چقدر میشه؟

Majidho
08-18-2016, 09:51 PM
با نرم افزار حل نمیشه؟
هزینش حدودا چقدر میشه؟
داداشم نرم افزاری نیست و کاملا فیزیکی و سخت افزاریه.
هزینه تعمیرش بین 150 تا 200 تومن میشه تقریبا.
متاسفانه بین تعمیر کار ها هم باب شده چون علت را نمیدونن فقط باگفتن این جمله که برد باید عوض بشه اقدام به نا امیدی افراد میکنند.
مشکل بدون نیاز به تعویض برد قابل حل است.

eziofamily
08-20-2016, 03:35 PM
بردم نمایندگی رفت تهران. ببینیم چی میشه

Reza.Vejdan
08-22-2016, 03:44 AM
اگر مشکل از برد باشه و بخوان تعمیر کنن و برد رو عوض کنن کمی طولانی میشه اما شما پیگیر باشید که کارتون رو عقب نندازن
موفق باشید
بسته شد