PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل تصویر در G5

Milad_saeedi
08-04-2016, 03:06 AM
سلام دوستان.
من چند ماهی هست جی 5 دارم استفاده میکنم یک مشکل اساسی که از روزای اول منو اذیت میکنه اینه که تصویر رو تصویر میوفته الان با یک مثال توضیح میدم.
مثلا با یک نفر چت میکنم تو تلگرام یا هر برنامه ی دیگه ای وقتی از تلگرام میام بیرون و دارم با گوشی کار میکنم تصویر تلگرام و چته من و دکمه های کیبورد به صورت خیلی کم رنگ پشت صفحه ی فعلی ثابت هست و من هر جای گوشی که باشم اون دکمه های کیبورد رو تو پس زمینه میبینم و تو شب خیلی اذیت میکنه این قضیه.
در ضمن این مشکل همیشگی نیست و فقط بعضی وقتا اینجوری میشه .
ممنون میشم راهنمایی کنه یه نفر

elnino909
08-04-2016, 07:56 AM
سلام دوستان.
من چند ماهی هست جی 5 دارم استفاده میکنم یک مشکل اساسی که از روزای اول منو اذیت میکنه اینه که تصویر رو تصویر میوفته الان با یک مثال توضیح میدم.
مثلا با یک نفر چت میکنم تو تلگرام یا هر برنامه ی دیگه ای وقتی از تلگرام میام بیرون و دارم با گوشی کار میکنم تصویر تلگرام و چته من و دکمه های کیبورد به صورت خیلی کم رنگ پشت صفحه ی فعلی ثابت هست و من هر جای گوشی که باشم اون دکمه های کیبورد رو تو پس زمینه میبینم و تو شب خیلی اذیت میکنه این قضیه.

سلام . اگه با نرم افزار یعنی اپدیت و ریست حل نشد قطعا از صفحه نمایش هست و ببرین نمایندگی

Reza.Vejdan
08-04-2016, 10:31 AM
یکبار ریست فکتوری کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر

Milad_saeedi
08-04-2016, 11:02 AM
خیر هم ریست فکتوری هم فلش کردم حل نشد فکر میکنم مشکل از برنامه ی کیبورد گوشی باشه

Milad_saeedi
08-04-2016, 11:05 AM
نمایندگی که اصلا قبول نمیکنه این چیزارو میگه مشکل نیست؛گوشی رو پذیرش میکنن یک هفته بعد میگن مشکلی نداشت فقط یه فلش میکنن
فکر نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه چون رندوم این اتفاق میوفته و همیشگی نیست

Reza.Vejdan
08-04-2016, 12:59 PM
یک نرم افزار کیبرد دیگه روی گوشی نصب کنید ببینید مشکل حل میشه
اگر نشد ببرید نمایندگی وظیفشون رسیدگیه ینی چی مشکلی نداره

mehrdad..7
08-05-2016, 04:29 PM
سلام دوستان.
سلام این مشکل شما منو یاد تلویزیونهای پلاسما میندازه مشکل سوختگی داشتن مثلا اگه یه تصویر مدت زیادی ثابت روی صفحه بود یه شبح از اون تصویر روی صفحه میموند.احتمالا مشکل سخت افزاریه

Sent from my LG-D855

Mohamadmtwo
08-27-2016, 09:51 PM
دوست عزیز توی نت سرچ کن lg g4 یا v10 image retention یا red shadow

shayan001
09-02-2016, 10:01 AM
لطفا راهنمایی کنید من هم دقیقا همین مشکلو دارم
در ضمن مشکل از کیبورد نیست چون اگه نوار اعلاناتو رو یه پس زمینه روشن پایین بکشید حاله ای از عکسی رو که مدتی صفحه نمایش نشون میداد دیده میشه البته یه سری خطوط عمودی یا افقی کم رنگ و حدودا 4 میلی متری هم بعضی جا ها دیده میشه
اگه کسی میدونه لطفا بگه مشکل از کجاس...میترسم ببرم نمایندگی بزنن خرابترش کنن:1664214109816981942

کسی این گوشیو داره چک کنه(گوشی من h860 dual هست)
اگه منظورمو متوجه نشدید میتونید تو google images سرچ کنید g5 image retention

amirpars
09-02-2016, 01:38 PM
سلام مشکل سخت افزاری هستش و باید ببرید نمایندگی خیلی ها حتی تو جی فور و وی ده و جی فایو این مشکلو دارن راه حلی هم نیست

shayan001
09-02-2016, 05:17 PM
سلام مشکل سخت افزاری هستش و باید ببرید نمایندگی خیلی ها حتی تو جی فور و وی ده و جی فایو این مشکلو دارن راه حلی هم نیست

ممنون. باید ببرم نمایندگی

Reza.Vejdan
09-02-2016, 07:30 PM
دوستان برای مشکلشون به نمایندگی مراجعه کنند رسیدگی میشه
بسته شد