PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوختن مین برد LG G4

whitewolfmdh455135
08-03-2016, 01:10 PM
با سلام
بنده برج 8 سال 94 یک دستگاه گوشی ال جی جی 4 _ فول پک خریداری کردم
از اونجایی 80% کار بنده با دوربین این گوشی هست و واقعا رضایت بخشه دوربینش ،فشار سنگینی روی دوربین این گوشی و نرم افزار های ادیت میارم
این دوره سپری شد تا برج 2 سال 95 که دوربین گوشی هنگ کرد،2 الی 3 بار مجبور شدم ببرم نمایندگی،بار اول با فلش کردن و آپیدت رسمی خود نمایندگی خوب شد ،بار دوم هم همینطور ولی بار سوم نیاز به باز کردن گوشی شد و 1 روزه حل شد،به گفته خود نمایندگی قطع شدن فلت دوربین بوده ولی قبل از تعمیر دچار هنگ شده بود که بنده دقیق متوجه نشدم که آیا مشکل سخت افزاری دوربین میتونه دخالتی توی بقیه اجزای نرم افزاری گوشی داشته باشه؟
البته باید بگم که قبل ای این نمایندگی 1 روز قبل در نمایندگی دیگری به من گفتن مین برد سوخته و باید تعویض بشه که همین باعث شد ببرم جای دیگری
مدتی هم هست طی نظرسنجی های از افرادی که دارای این گوشی هستن به مراتب و تعداد بالایی گلایه از سوختن برد این گوشی موبایل کردن
قاعدتا مدت زمانی طول میکشه تا عیب ها و ایرادات یه گوشی تازه وارد به چشم بیاد و اوایل به دلایل سیاستی و بازرگانی کمتر نقایص گوشی ها رونمایی میشه
حالا سوال اینجاست که به چه دلیلی این مین برد ها میسون و برای امثالی مثل من که هنوز این مشکل پیش نیومده چقدر مدت زمان مونده تا بسوزه
گوشی خریداری شده و دیگه هم نمیشه کاریش کرد،دوستانی که این مشکل رو داشتن گلایه از قیمت بالا (درصورت نداشتن گارانتی) و نبودن این قطعه (حداقل 17 مدت زمان) کردن
-----------------------------------------------------------------------------
علت سوختن مین برد چیست؟
آیا راهکاری برای جلوگری از سوختن هست؟
آیا میشه زودتر برای مین برد اقدام کرد و توی نوبت برای تعویض موند؟
آیا اون مشکل دوربین گوشی بنده میتونه باعث هنگ در بقیه نقاط نرم افزاری گوشی باشه؟

Reza.Vejdan
08-03-2016, 08:56 PM
با سلام خدمت شما دوست عزیز
اول شما بررسی کنید سری ساخت گوشی شما 505 یا پایینتر از اون هست یا بالاتر از اون هست؟ این رو اول بررسی کنید اطلاع بدید تا خدمتتون پاسخ صحیح ارائه بشه

dl4all
08-16-2016, 09:28 PM
ببخشید من این گوشیرو تازه خریدم. البته دست دوم. سری ساخت رو از کجا میشه پیدا کرد؟

sol69h
10-03-2016, 12:50 AM
با سلام برد گوشیم سوخته مدل h818p برد سالم پیدا میشه واسه خرید ممنون میشم کمکم کنید

Reza.Vejdan
10-03-2016, 01:01 AM
دوستانی که مشکل برد دارن به نمایندگی مراجعه کنند
موفق باشید بسته شد