PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف شدن google play services

MhmmdRza
08-03-2016, 07:23 AM
بعد از آپدیت به نسخه رسمی مارشملو،google play services حذف شده و کافه بازار هم مینویسه ناسازگار با دستگاه شما و خودم هم از جای دیگه که دانلود کردم و نصب کردم ، همش فورس استاپ میشه.
نسخه گوشی هم LG-D855
چیکار باید بکنم؟

mehrdad..7
08-03-2016, 03:11 PM
بعد از آپدیت به نسخه رسمی مارشملو،google play services حذف شده و کافه بازار هم مینویسه ناسازگار با دستگاه شما و خودم هم از جای دیگه که دانلود کردم و نصب کردم ، همش فورس استاپ میشه.
نسخه گوشی هم LG-D855
چیکار باید بکنم؟
سلام یه بار گوشیتونو فکتوری ریست کنید درس نشد مجددا رام رسمی رو بصورت تمیز فلش بزنید

Sent from my LG-D855

alitriple
08-04-2016, 12:17 PM
دوست عزیز کافیه با یه برنامه قند شکن به پلی استور خود گوگل بری و دانلود کنی و اگه باز رفتی و نبود همه برنامه ها رو ببند و به قسمت مدیریت برنامه ها یا همون apps برو و تب all یا "همه برنامه" رو انتخاب کن و برنامه پلی استور رو پیدا کن و کلر کش کن درست میشه و این مسئله به خاطره تحریمه گوگل علیه ایران هست که باید با تغییر ip دانلودش کرد و جدیدا هم که دولت داره موش میدونه برای کلش بازها و هم بازی کلش و هم همون سرویس گوگل رو از کافه بازار حذف کردن و کلا هم از بیرون و هم از درون داریم میخوریم و کسی هم جوابگو نیست...