PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *مشکل سنسور اثر انگشت*

_78sorooshS
08-02-2016, 12:09 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز
من سه روز هست ک این گوشی رو خریدم و واقعا گوشی بی نظیری و بی نقصی هست;
اما
سنسور اثر انگشت این گوشی خیلی سریع و دقیق کار میکنه ولی گاهی اوقات از من درخواست وارد کردن پسورد و یا پترنم رو میکنه و هیچ توجهی ب اثر انگشت نمیکنه! , یعنی با اینکه انگشتم مثل همیشه روی حسگر هست گوشی اصلا باز نمیشه و یا حتی ارور تکرار مجدد رو هم نمیده, حالا اگر قفلش کنم و دوباره بازش کنم با اثر انگشت کار میکنه ولی گاهی ممکنه تا چندین دفعه اصلا توجهی نکنه!
این رو هم اضافه کنم ک جدید ترین نسخه سیستم عامل (اندروید 6) رو نصب دارم ک خود نمایندگی واسم نصب کرد و از هیچ گونه لانچر و کاوری استفاده نمیکنم.[emoji21]

_ممنون میشم کمکم کنید چون این ممکنه مشکل باقی دوستان هم باشه.[emoji120]
با تشکر فراوان

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Reza.Vejdan
08-02-2016, 11:29 AM
احتمالا انگشتتون کثیف یا خیس یا به هر دلیلی میتونه این مشکل باشه اما اگر حس میکنید غیر طبیعی هست بهتر هست یکبار دیگه اثر انگشت خودتون رو بشناسونیدببینید حل میشه یا خیر

_78sorooshS
08-02-2016, 01:07 PM
احتمالا انگشتتون کثیف یا خیس یا به هر دلیلی میتونه این مشکل باشه اما اگر حس میکنید غیر طبیعی هست بهتر هست یکبار دیگه اثر انگشت خودتون رو بشناسونیدببینید حل میشه یا خیر
ممنونم از پاسخ:
انگشتم دقیقا مثل وقتی هست ک میشناستش, حتی شده وقتی ک نشناخته و وقتی با پترن بازش کردم و دوباره قفل و باز دوباره صفحه رو روشن کردم با حسگر باز شده
ببینید اصلا نمیگه ک انگشت شناسایی نمیشه یا یک بار دیگه سعی کنید اصلا اروری نمیده ینی میشه مثل زمانی انگار اصلا حسگر خاموش هست, و بعد از چند بار قفل و باز کردن و یا گذشتن زمان میشه از حسگر استفاده کرد
*در سایت xda هم کسانی بودن ک این مشکل رو داشتن و ظاهرا کسی نتونسته بود پاسخ درستی بده.

Reza.Vejdan
08-02-2016, 07:34 PM
ممنونم از پاسخ:
انگشتم دقیقا مثل وقتی هست ک میشناستش, حتی شده وقتی ک نشناخته و وقتی با پترن بازش کردم و دوباره قفل و باز دوباره صفحه رو روشن کردم با حسگر باز شده
ببینید اصلا نمیگه ک انگشت شناسایی نمیشه یا یک بار دیگه سعی کنید اصلا اروری نمیده ینی میشه مثل زمانی انگار اصلا حسگر خاموش هست, و بعد از چند بار قفل و باز کردن و یا گذشتن زمان میشه از حسگر استفاده کرد
*در سایت xda هم کسانی بودن ک این مشکل رو داشتن و ظاهرا کسی نتونسته بود پاسخ درستی بده.

خب پس اولین چیزی که میتونه تست بشه ست کردن دوباره ی اثر انگشت هست در ضمن چند انگشت رو* ست کنید اگر دوباره به وجود اومد با انگشت های دیگر تست کنید ببینید باز مشکل هست یا خیر
اگر بود ریست فکتوری کنید ببینید حل میشه یا خیر
راه بعدی نصب رام رسمی همراه با فول وایپ هست

_78sorooshS
08-02-2016, 10:14 PM
*حل شد*
_لطفا این موضوع رو اطلاع رسانی کنید:
در گوشی LG V10 اگر برای قفل کردن صفحه از نرم افزار های جانبی مانند:
Greenify or Screen Of and Lock
استفاده کنید, برای باز کردن قفل صفحه نمیتوانید از حسگر اثر انگشت استفاده کنید و باید گوشی رو با پین و یا پترنی ک در گوشی هست باز کنید.

Reza.Vejdan
08-03-2016, 12:23 AM
این مسئله رو هم دوستان دقت کنند وقتی سوالی رو مطرح میکنند کامل مطرح کنند که پاسخ دهنده ها بتونن با اطلاعات بیشتری نسبت به پاسخگویی اقدام کنند مثلا همین نصب بودن نرم افزار های مرتبط یا تنظیمات خاص و...

به هر حال ممنون از به اشتراک گذاری اطلاعاتتون

بسته شد!