PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فاجعه ای بنام باطری v10

ooomid@gmail.com
07-29-2016, 06:37 PM
من سه چهار روزه این گوشی را خریدم از خود نمایندگی اصلی ال جی با گارانتی اصلی .واقعا بدون هر اغراقی یکی از بهترین گوشی های بوده که تا بحال دیدم .اما مشکلی بزرگی دارم با این گوشی .من نمیتونم حتی دو ساعت بدون شارژر جایی برم این گوشی نهایتان سه ساعت شارژ داره با کار کرد معمولی بدون زنگ زدن فقط اینترنت وای فای و گاهی هم اینترنت گوشی شاید یکی دو عکس و تلگرام جیب پی اس خاموش بلوتوس خاموش که مقدار باطری به زیر بیست درصد میرسه جالبه اینه که نور صفحه م زیر 50 درصده.بنظر شما این ایراد گوشی منه یا اینکه تمام V10 ها این جوری هستند اگر این باشه که واقعا فاجعه بار ترین گوشیه خوب تاریخ ال جی است...اما راهی هست باطری را تست کنم واقعا نا امید کننده است.و داره منو پشیمان میکند از خریدم....حیف پول این گوشی یک گوشی خوب است اما بشرطی که به برق وصل باشد...اندروید 6

Reza.Vejdan
07-30-2016, 12:12 AM
دوست عزیز اول خرید گوشیتون رو تبریک میگم
درباره سوالتون هم باید بگم این مورد کمی غیر طبیعی هست بهتر هست با توجه به اینکه گوشی شما دارای گارانتی هست به یک نمایندگی مراجعه کنید تا مشکلتون از نزدیک بررسی شود