PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خیلی بد ال جی k10

salararen
07-29-2016, 09:46 AM
سلام و خسته نباشین دوستان
من یه گوشی lg k10 دارم تازه خریدم یه ماه میشه اولا هیچ مشکلی نداشتم و قشنگ کار میکرد از همه لحاظ بعد یه آپدیت 400 مگی همین یکی دوروز پیش اومد آپدیت کردم بازم مشکلی نداشت تا ک از دیروز نمیدونم چی شد ک گوشی تو محیط تاریک صفحش روشن نمیشه مثلا تو اتاقم چراغا خاموشه اصلا صفحه ی گوشی روشن نمیشه نه با ضربه نه با دکمه باید برم جایی روشن تا با سنسوراش نور برسه تا روشن گوشی و ریست فکتوری کردم یه گلس داشت روش ک اصلا جلو دوربین و سنسور و نمیگرفت اونم درآوردم ولی بازم درس نشده نمیدونم چیکار کنم لطفا اگه کسی میدونه کمک منه مرسی از وقتتون

Reza.Vejdan
07-30-2016, 12:16 AM
دوست عزیز آپدیت کردن به شکل آنلاین پیشنهاد نمیشه و پیشنهاد ما همیشه نصب رام رسمی به شکل آفلاین هست که بعضا به شکل آنلاین این مشکلات رو هم در بر داره
حالا شما میتونید یکبار ریست فکتوری کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر
اگر نشد رام رسمی دانلود کنید و نصب کنید

Hossingood
07-30-2016, 02:11 PM
مال من دو سری اینجوری شد نمی دونم شاید بخاطر اینه که برنامه زیاد نصب کدرم تا حد پر بود شاید بخاطر همین ولی حالا مثل ساعت داره کار میکنه

mahdiasl007
10-15-2016, 01:49 PM
سلام و خسته نباشین دوستان
من یه گوشی lg k10 دارم تازه خریدم یه ماه میشه اولا هیچ مشکلی نداشتم و قشنگ کار میکرد از همه لحاظ بعد یه آپدیت 400 مگی همین یکی دوروز پیش اومد آپدیت کردم بازم مشکلی نداشت تا ک از دیروز نمیدونم چی شد ک گوشی تو محیط تاریک صفحش روشن نمیشه مثلا تو اتاقم چراغا خاموشه اصلا صفحه ی گوشی روشن نمیشه نه با ضربه نه با دکمه باید برم جایی روشن تا با سنسوراش نور برسه تا روشن گوشی و ریست فکتوری کردم یه گلس داشت روش ک اصلا جلو دوربین و سنسور و نمیگرفت اونم درآوردم ولی بازم درس نشده نمیدونم چیکار کنم لطفا اگه کسی میدونه کمک منه مرسی از وقتتون

سلام داداش منم همین مشکلو داشتم شما انگشتتو بزار روی سنسور بعد دکمه روشن خاموشو بزن صفحه روشن نمیشه بعد دستتتو بردار از رو سنسور بعد دوباره دکمه روشن خاموشو بزنی صفحه بالا میاد همه این مشکلو دارن ولی با این کار بر
ای من حل شد امتحان کنید

mahdiasl007
10-15-2016, 01:52 PM
اقایون داداشای گلم کسی تا حالا k10 با اندروید 6 رو روت کرده؟؟
من ک نتونستم اگ کسی روت کرده بگه مرسی.اینم

Reza.Vejdan
10-17-2016, 03:26 AM
اقایون داداشای گلم کسی تا حالا k10 با اندروید 6 رو روت کرده؟؟
من ک نتونستم اگ کسی روت کرده بگه مرسی.اینم
برای سوالتون موضوع جدیدی ایجاد کنید

بسته شد