PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لگ در V10 !

Mahdi.mm
07-11-2016, 08:02 PM
با عرض سلام خدمت ال جی بازان عزیز...
عرضم به خدمتتون که چند روز پیش بنده پس از بررسی هایی که انجام داده بودم و تجربه ی کار با گوشیایی که مد نظرم بود در نهایت تصمیم گرفتم ال جی وی 10 رو خریداری کنم. و خب این گوشی رو از نمایندگی ال جی توو پاساژ چارسو خریدم.
رسیدم خوونه اندروید گوشی رو بلافاصله به اندروید 6 ارتقا دادم...
اما گوشیم روون نیست! نمیگم توو منو های اصلی گیر میکنه کاملا... ولی حس میکنم یه مقداری گیر داره،
بازی piano tiles2 رو هم رووی گوشی بازی کردم... اوونجا هم لگ مشهوده!
بعضی وقتا گیر میکنه خود بازی... یا صدای tile ها عقب میمونه همش...
در صورتی که این بازی واقعا چیز خاصی نداره و فک نکنم یه گوشی با همچین مشخصاتی نتونه این بازی رو خووب اجرا کنه ! گوشی برادرم که نکسوز 4 هست روون تر از گوشیه من اجرا میکنه این بازیو!
یا مثلا تووی اسکرول کردن (هر جایی که باشه، چه لیست موزیک هام چه یه سری نمودار، چه چیز دیگه) مخصوصا برای اولین بار که اوون منو رو باز میکنم،
باز این لگ قابل مشاهده است!
برنامه ی بنچمارک Antutu 6.0 رو هم ریختم و بنچمارک گرفتم...
حدود 53 هزار در اوومد... در صورتی که گویا باید 64 هزار در میومد!

حالا سوال من از دوستان اینه که آیا گوشیه من مشکل داره و باید ببرم نمایندگی یا همه ی ال جی وی 10 ها همینطورن...
پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون.

samancent
07-12-2016, 12:28 AM
دوست عزيز گوشيرو بعد از اپديت ، فرمت فاكتوري كرديد ؟ اگر نكرديد حتما فرمت كنيد ، چك كنيد چه برنامه هايي نصب كرديد و ببينيد برنامه ها در حد معقول از سيپييو و رم استفاده ميكنن يا خير چون بعضي مواقع ديده ميشه يك برنامه اي اختلال ايجاد ميكنه تو سيستم عامل و مثلا نصف پردازش سيپييو رو ميگيره پس اينم چك كنيد ، اگر ديديد بازم حل نشد ببريد نمايندگي نشون نرم افزار كار بديد به احتمال زياد با فلش كردن رم يا كارايي ك خودشون ميدونن مشكل رو انشالا حل ميكنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mahdi.mm
07-12-2016, 01:04 AM
دوست عزيز گوشيرو بعد از اپديت ، فرمت فاكتوري كرديد ؟ اگر نكرديد حتما فرمت كنيد ، چك كنيد چه برنامه هايي نصب كرديد و ببينيد برنامه ها در حد معقول از سيپييو و رم استفاده ميكنن يا خير چون بعضي مواقع ديده ميشه يك برنامه اي اختلال ايجاد ميكنه تو سيستم عامل و مثلا نصف پردازش سيپييو رو ميگيره پس اينم چك كنيد ، اگر ديديد بازم حل نشد ببريد نمايندگي نشون نرم افزار كار بديد به احتمال زياد با فلش كردن رم يا كارايي ك خودشون ميدونن مشكل رو انشالا حل ميكنن

والا برنامه های زیادی ام نریختم...
مصرف متوسط رم رو هم خوده ui ال جی میده... اوونجا هم نگاه میکنم همه ی اپ ها به صورت معمولی فضای رمو اشغال میکنن...
این طور ک بووش میاد باید ببرم نمایندگی...

samancent
07-12-2016, 01:24 AM
اگه فرمتش نكرديد حتما فرمتش كنيد ببينيد اگه مشكل حل نشد ببريد گارانتي

samancent
07-12-2016, 01:29 AM
فرمت كردن درست خيلي مهمه اگر ميتونيد از طريق ريكاوري هم يه فرمت انجام بديد همينطور clear wipe هم انجام بديد ، آموزش هاي اين دو مورد توي گوگل و همينطور انجمن هست با يه سرچ كوچيك پيدا ميكنيد

Mahdi.mm
07-12-2016, 10:01 AM
فرمت منظورتون ریست فکتوریه؟
اگه منظور همینه بله... بعد از آپدیت ریست فکتوری کردم گوشیو