PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال

0228
07-06-2016, 09:10 PM
با سلام و عرض خسته نباشید.3تا سوال داشتم
1.اندروید 6 . g4 نسخه دو سیم میشه روت کرد یا نه؟ اگر پاسخ نه هست لطفا بگید چه زمانی روتش اراِیه میشه
2.اگر این گوشی با گارانتی مدیا پردازش بخرم چه لوازمی داخلشه؟منظورم از لحاظ داشتن چیزایی مثل باتری دوم وfast charcher که احتمال داره داخل جعبه نباشه
3.راجع به این گوشی موضوعایی مثل سوختن برد و داغ کردن گوشی و خالی شدن سریع باتری و مشکلات دیگه شنیدم.آیا این مشکلات حقیقت داره؟
با تشکر

mehrdad..7
07-06-2016, 11:14 PM
1.اندروید 6 . g4 نسخه دو سیم میشه روت کرد یا نه؟ اگر پاسخ نه هست لطفا بگید چه زمانی روتش اراِیه میشه
2.اگر این گوشی با گارانتی مدیا پردازش بخرم چه لوازمی داخلشه؟منظورم از لحاظ داشتن چیزایی مثل باتری دوم وfast charcher که احتمال داره داخل جعبه نباشه
3.راجع به این گوشی موضوعایی مثل سوختن برد و داغ کردن گوشی و خالی شدن سریع باتری و مشکلات دیگه شنیدم.آیا این مشکلات حقیقت داره؟
با تشکر

باسلام
1با گینگ روت احمتال 90درصد روت میشه ولی مطمئنا روش روتی براش میاد
2محتویاتش ی شارژ معمولیه و هنذفری با یک رم 32 و یک باتری اضافه

3بله متاسفانه مشکلات ی سری از این گوشی مشکل سوختن برد رو دارن که خوشبختانه گارانتی رایگان تعویض میکنه در مورد باتریم وضعیت خوبی نداره به نظرم من ی کم بیشتر هزینه کن یه دفع LG G5 بگیر

Sent from my LG-D855

mehrdad..7
07-06-2016, 11:14 PM
با تشکر

باسلام
1با گینگ روت احمتال 90درصد روت میشه ولی مطمئنا روش روتی براش میاد
2محتویاتش ی شارژ معمولیه و هنذفری با یک رم 32 و یک باتری اضافه

3بله متاسفانه ی سری از این گوشی مشکل سوختن برد رو دارن که خوشبختانه گارانتی رایگان تعویض میکنه در مورد باتریم وضعیت خوبی نداره به نظرم من ی کم بیشتر هزینه کن یه دفع LG G5 بگیر

Sent from my LG-D855

0228
07-17-2016, 07:33 PM
سلام
من این گوشی ب تازگی و از نمایندگی مدیا پردازش گرفتم با خود فروشنده هم حرف زدم درباره داغ شدن و زود باتری خالی کردن و برد سوز ی و گفت تو نسخه های 2016 حل شده ولی الان میبینم حل نشده
داغ میکنه و رامش پر میشه.البته یه اپدیتی هم داشت که فکر کنم 64 مگ بودم اونم نصبیدم
چه باید کرد؟روشی هست که گوشی داغ نکنه و زود خالی نشه باتریش؟
h818p.اندروید6

Reza.Vejdan
07-17-2016, 11:42 PM
سلام
من این گوشی ب تازگی و از نمایندگی مدیا پردازش گرفتم با خود فروشنده هم حرف زدم درباره داغ شدن و زود باتری خالی کردن و برد سوز ی و گفت تو نسخه های 2016 حل شده ولی الان میبینم حل نشده
داغ میکنه و رامش پر میشه.البته یه اپدیتی هم داشت که فکر کنم 64 مگ بودم اونم نصبیدم
چه باید کرد؟روشی هست که گوشی داغ نکنه و زود خالی نشه باتریش؟
h818p.اندروید6
برای سوالتون تاپیک جداگانه ایجاد کنید و مشکلتون رو مطرح کنید

بسته شد