PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام رسمی ال جی جی 3 | D856 |اندروید 6 روت شده | بیلد V30B

ajafarzadeh
07-04-2016, 01:07 AM
استوک رام مارشمالو
برای LG G3 دوسیم کارت D856
Marshmallow 6.0 - v30B
روت شده
2016-05-01

قبل از شروع، از تمام اطلاعات داخل گوشی نسخه ی پشتیبان تهیه کنید مسؤلیت هرگونه خرابی و یا حذف اطلاعات بعهده شماست

مراحل نصب:

1. فایل LGUP_D856_v1.14.3.zip را دانلود و بترتیب فایل های داخل آن را نصب نمایید. || اگر از اندروید 5 استفاده میکنید، این مرحله را انجام ندهید

[Only registered and activated users can see links]

2. فایل D856_20B_Lollipop.kdz را دانلود و از طریق LGUP روی گوشی نصب کنید. (گوشی به کامپیوتر متصل باشد) || اگر از اندروید 5 استفاده میکنید، این مرحله را انجام ندهید

3. فایل LG_One_Click_Root_v1.3.msi را دانلود، نصب و اجرا نمایید تا گوشی شما روت شود. (گوشی به کامپیوتر متصل باشد) || اگر از اندروید 5 و روت شده استفاده میکنید، این مرحله را انجام ندهید

4. فایل AutoRec_D856_Lollipop.apk را دانلود و به گوشی خود منتقل، نصب و اجرا نمایید. کمی صبر کنید و بعد گزینه Flash TWRP را لمس کنید. || اگر از اندروید 5، روت شده و دارای ریکاوری TWRP استفاده می*کنید، این مرحله را انجام ندهید

5. فایل D856_30B_Marshmallow.zip را دانلود و به گوشی خود منتل کنید. وارد ریکاوری TWRP شده، گوشی خود را Wipe کرده و رام Marshmallow را نصب نمایید.
نکته: اگر در مرحله ی آخر، گوشی روی علامت الـ جی بمدت طولانی ماند، وارد ریکاوری TWRP شده و یکبار دیگر گوشی را Wipe کنید.

تجربه استفاده :

من این رام را روی گوشی خودم نصب و استفاده کردم
متأسفانه گوشی بعد از حدود نیم ساعت داغ شده و باید صفحه ی آن را خاموش کنید تا به حالت معمولی بازگردد.
چون اگر به کارکردن با گوشی ادامه دهید، پیغام داغ شدن گوشی ظاهر می شود و گوشی خاموش می شود.
شاید این مشکل برای شما بوجود نیاید، پس لطفاً تجربه ی استفاده از این رام را حتماً در این تاپیک اعلام کنید.

لطفاً فایل ها را در سرورهای دیگر آپلود نکنید و در صورت نیاز به من پیغام دهید

با تشکر

konda
10-06-2016, 03:34 PM
سلام
متاسفانه دانلود نمیشه!!!!

فایل یافت نشد: ضمن عرض پوزش فایل مورد نظر شما یافت نشد.دلیل حذف فایل شامل یکی از موارد زیر است: فایل منقضی شده است , یا فایل توسط آپلودکننده آن حذف شده است

mohammadstr68
11-05-2016, 03:29 PM
سلام لطفا اگه میشه فایل ها رو دوباره اپلود کنید اعتبار لینک ها تمام شده مرسی

Reza.Vejdan
11-05-2016, 06:54 PM
دوست عزیز لطفا رسیدگی کنید
ajafarzadeh

jaki
08-20-2017, 02:51 PM
سلام . لطفا لینک دانلود را چک کنید . خراب میباشد . ممنون