PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پریدن انتن G2 بعد از درآوردن سیم کارت

par123
06-27-2016, 08:13 PM
سلام.
گوشی G2 من بعد از یک روز خاموشی امروز روشنش کردم
قشنگ انتنش سر جاش بود
اسم ام اس و زنگ هم برام اومد من هم زنگ زدم مشکلی نبود
اما یه مشکل کوچیک داشت اونم ایکون NO SIM بالای گوشی کنار شارژ مونده بود که بعد از چند ساعت به فکر درست کردنش افتادم
سیم کارت رو در اوردم و دوباره برگردوندم سر جاش دیگه انتنش نیومد.
سیم کارت امتحان کردم کار میکنه.
IMEI نپریده.
اگه کسی چیزی میدونه بگه واسه درست کردنش.
ممنون

mehrdad..7
06-27-2016, 09:02 PM
سلام.
گوشی G2 من بعد از یک روز خاموشی امروز روشنش کردم
قشنگ انتنش سر جاش بود
اسم ام اس و زنگ هم برام اومد من هم زنگ زدم مشکلی نبود
اما یه مشکل کوچیک داشت اونم ایکون NO SIM بالای گوشی کنار شارژ مونده بود که بعد از چند ساعت به فکر درست کردنش افتادم
سیم کارت رو در اوردم و دوباره برگردوندم سر جاش دیگه انتنش نیومد.
سیم کارت امتحان کردم کار میکنه.
IMEI نپریده.
اگه کسی چیزی میدونه بگه واسه درست کردنش.
ممنون
سلام رام tot فلش بزنید اگه حل نشد سخت افزاریه

Sent from my LG-D855

zardrang
10-22-2016, 10:34 AM
سلام خدمت دوستان من گوشی جی 2 دارم از دستم افتاد زمین ولی ضربه اش خیلی شدید نبود بعد از چند ساعت انتنش پرید بردم تعمیرگاه گفت مشکل سخت افزاری نیست و نرم افزاری بردم گوشیم رو فلش کرد برا یه روز خوب بود بعدش دوباره پیام میداد سیمکارت تو دستگاه نیست و ریستارت میشد و دیگه سیمکارت رو نمیخوند مشکل از کجاست

Reza.Vejdan
10-24-2016, 01:48 AM
سلام خدمت دوستان من گوشی جی 2 دارم از دستم افتاد زمین ولی ضربه اش خیلی شدید نبود بعد از چند ساعت انتنش پرید بردم تعمیرگاه گفت مشکل سخت افزاری نیست و نرم افزاری بردم گوشیم رو فلش کرد برا یه روز خوب بود بعدش دوباره پیام میداد سیمکارت تو دستگاه نیست و ریستارت میشد و دیگه سیمکارت رو نمیخوند مشکل از کجاست
دوست عزیز برای سوالتون یک موضوع جدید باید ایجاد کنید
به نمایندگی مراجعه کنید احتمال بسیار قوی سخت افزاری هست چون فلش کردید و درست نشده