PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیر شارژ شدن و بعضا شارژ نشدن LG G4 H818

Mohamadmtwo
06-13-2016, 01:28 PM
حدودا دو روزه که گوشیم خیلی دیر شارژ میشه. مثلا روی 40% ساعت 4صبح زدم به شارژ، ساعت 2 ظهر شد 100%
مشکل چیه و چه جوری میشه حلش کرد؟
در ضمن فکتوری ریست کردم و آخرین آپدیت رو هم نصب کردم. ( همون آپدیتی که بعد اندروید 6 اومد حدودا 60 یا 70 مگ حجم داشت و برای پایداری سیستم بود همون V20e)

Ahmad1359
06-14-2016, 07:33 AM
سلام
احتمال قوی از کابلش هست من قبلا این مشکلی داشتم و حدود 4 ساعت طول میکشید با یک کابل مطمن تست کنید . اگر ادامه داشت شارژر دیگه که حداقل 1/5 امپر باشه . اگر باز هم مشکل حل نشد احتمالا باطری .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Amir.Sh
06-15-2016, 05:47 PM
سلام ضمن اینکه دوست عزیزمون توضیح دادم ولی خب باید بگم ک....

تقریبا همه ی این موارد مربوط میشه به همون شارژر... حالا یا اینکه کابل خراب میشه یا اینکه آدابتور...

ک اگه از کابل باشه امکان داره ی کابلی رو بگیرید ک جواب گو نباشه ک در اینجا توصیح میشه کابل جنس خوب بگیرید...

آدابتور هم ک سعی کنید اگه گیرتون اومد همون 2 آمپر باشه و ترجیعا برند lg

موفق باشید

hesamghp
07-10-2017, 09:32 AM
سلام خدمت دوستان. من با پایه شارژر باتری امتحان کردم و در حدود 1 ساعت حدودا 50 درصد شارژ شد. پس اگر کابل و یا شارژر سالم بود ، این مشکل دیر شارژ شدن میتونه از سخت افزار گوشی که همون سیستم تغذیه هست هم باشه.

javadh123
07-10-2017, 01:02 PM
سلام خدمت دوستان. من با پایه شارژر باتری امتحان کردم و در حدود 1 ساعت حدودا 50 درصد شارژ شد. پس اگر کابل و یا شارژر سالم بود ، این مشکل دیر شارژ شدن میتونه از سخت افزار گوشی که همون سیستم تغذیه هست هم باشه.
سلام
تغذیه احتمال آخر هست!!!
اول کابل و آدابتور! بعد باطری و بعد سوکت شارژ و در آخر تغذیه!

bvaseteh.eshop@gmail.com
08-16-2019, 01:17 PM
سلام دوستان گوشی G4 تو شارژ بود که خاموش شد و روشن نشد بعد بردم تعمیرگاه گفت ای سی شارژعوض کرد گوشی بالا اومد ولی باطری هر 10 ساعت فقط 40% شارژ می کنه و روی 50% وا میشه دوباره فرستادم تعمیرگاه گفتهمه مدارات چک کردم حتی فلش کرد ولی میگه نمیدونم هر کاری می تونسته کرده ولی نتونست مشکل حل کنه دوستان کسی میدونه مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید یا یک تعمیرگاه حرفه ای معرفی کنید چون واقعا به این گوشی نیاز دارم