PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رهنمای نصب رام خاوریانه برای g flex 2

refighpc
05-29-2016, 02:17 PM
سلام
بابت ایجاد تاپیک عذرخواهی میکنم

من به اشتاه یه g flex2 ls996 خریدم خیلی باهاش اذیتم
یادمه فروشنده موقع خرید اولش سیم ایران نمیشناخت اون پشت دستکاری کرد بعد سیم شناخت و تحویل ما داد
الان متوجه شدم گوشی را فکر کنم با رام خاورمیانه انلاک کرده
Imei پشت گوشی با داخل گوشی متفاوت است
وقتی *#06# شماره گیری میکنم اصلا کد نمیاره کد imei را از منو گوشی پیدا کردم

الان کلی مشکل با گوشی دارم زاپیا شیر ات اصلا کار نمیکنه
اس ام اس تو گوشی بصورت پیشفرض نداره باید برنامه پیام نصب کنم اونم اس ها رو تک تک میفرشته یعنی اس ام اس 5 تای رو 5 بار میفرسته واسه طرف

کسی است رهنمای کنه یا رام اصلی گوشی رو نصب کنم فارسی ساپورت کنه یا رام خاورمیانه نصب کنم

لطفا تاپیک دلیتدنکنید با کلی بد بختی با گوشی تاپیک زدم

Reza.Vejdan
05-29-2016, 07:09 PM
با سلام دوست عزیز
شما میتونید یک رام برای گوشی خودتون بر طبق مدل گوشیتون از تاپیک زیر و لینکی که در اون هست دانلود کنید و روی گوشیتون نصب کنید
[Only registered and activated users can see links]

refighpc
05-29-2016, 07:47 PM
سلام
اینکه رام مال 955 یا 959 یا مدل گوشی خودم ls996 باشه فرقی نمیکنه ؟
همه رام های این مدل بهم میخوره ؟

mehrdad..7
05-30-2016, 10:24 AM
سلام
اینکه رام مال 955 یا 959 یا مدل گوشی خودم ls996 باشه فرقی نمیکنه ؟
همه رام های این مدل بهم میخوره ؟
نه دوست عزیز باید مال مدل خودشو فلش بزنید

Sent from my LG-D855

pey_nik
09-23-2016, 09:42 AM
واقعا که حرف مدیر بخش رو گوش کنیم یا مدیر کل.مدل LS996انلاک شده امریکاست و دلال ایرانی اون رو هک کرده و میفروشه اگه بعد از نصب اندرویید
گوشی قفل شد چی

Reza.Vejdan
09-23-2016, 10:44 AM
واقعا که حرف مدیر بخش رو گوش کنیم یا مدیر کل.مدل LS996انلاک شده امریکاست و دلال ایرانی اون رو هک کرده و میفروشه اگه بعد از نصب اندرویید
گوشی قفل شد چی
اینجا مدیر بخش و مدیر کل هر دو یک حرف زدندمن گفتم رام های گوشی شما در فلان تاپیک هست و ایشون گفتن که برای مدل من نیست میتونم هر مدل بزنم ؟ بعد مدیر بخش گفتن که خیر باید مدل شما باشه
پس نتیجه میگیریم مدیر بخش حرف بنده رو کامل کرده تا کاربر به مشکل برنخوره
در ضمن شما هم به جای اینکه دنبال سوژه باشید بهتره اگر کمکی از دستتون برمیاد انجام بدید اگر برنمیاد نظم رو بهم نزنید