PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنگ کردن تاچ

farid_65
05-22-2016, 12:56 PM
سلام.
من چند روز پیش اندروید رو به 5.02 آپدیت کردم ولی باز کماکان همون مشکل قبلی رو دارم (حتی شدیدتر)
اینکه تاچ گوشی من خیلی هنگ میکنه.
مثلا موقع عکس گرفتن یا پاسخ دادن به تماس یا قطع تماس که عمل نمیکنه و مجبورم تو این جور مواقع یه بار گوشی رو لاک آنلاک کنم بعد!!
بعضی وقتها اشک آدمو در میاره...
واقعا موندم چیکار کنم؟؟
نمایندگی هم بدتر از من سردرنمیاره و وقتی میبرم اونجا این مشکلات دیده نمیشه و میگن اینکه مشکلی نداره!!
خواهشاً راهنماییم کنید که چیکار کنم؟
ممنون

par123
05-22-2016, 07:14 PM
سلام
منم این مشکل رو دارم
بعد از نصب اندروید 5.0.2
رام رو دانلود و نصب کردم ورژن( 30a )فکر کردم مشکل از رامه
امروز هم یه رام دیگه دانلود کردم ورژن ( 30c ) رو دانلود کردم
بازم درست نشد
البته تاچ من هنگ نمیکنه قاطی کرده کاملا ( پایین میزنی بالاش کار میکنه بالا رو میزنی پایینش کار میکنه ) این اپدیت تو گوشی یکی دیگه هم امتحان شده اما مال اون خوب جواب داده
گوشیه من lg g2 مدل d802

farid_65
05-22-2016, 07:37 PM
سلام منم این مشکل رو دارم بعد از نصب اندروید 5.0.2رام رو دانلود و نصب کردم ورژن( 30a )فکر کردم مشکل از رامه امروز هم یه رام دیگه دانلود کردم ورژن ( 30c ) رو دانلود کردم بازم درست نشدالبته تاچ من هنگ نمیکنه قاطی کرده کاملا ( پایین میزنی بالاش کار میکنه بالا رو میزنی پایینش کار میکنه ) این اپدیت تو گوشی یکی دیگه هم امتحان شده اما مال اون خوب جواب دادهگوشیه من lg g2 مدل d802 نمیدونم قضیه چیه؟منم V30c زدم ولی از قبلی هم بدتر شده!!برای شما که میگی پایین میزنی بالاش کار میکنه بالا رو میزنی پایینش کار میکنه ایا با لاک و انلاک کردن درست میشه؟

par123
05-22-2016, 08:08 PM
نمیدونم قضیه چیه؟منم V30c زدم ولی از قبلی هم بدتر شده!!برای شما که میگی پایین میزنی بالاش کار میکنه بالا رو میزنی پایینش کار میکنه ایا با لاک و انلاک کردن درست میشه؟
والا امتحان نکردم
ولی تو انجمن ها که بگردی میبینی اون روش کار ساز نیست
فک کنم باید رام tot فلش بزنیم

Reza.Vejdan
05-23-2016, 12:38 PM
شما دوستان یک بار از رام های کاستوم استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

farid_65
05-24-2016, 08:13 AM
شما دوستان یک بار از رام های کاستوم استفاده کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه
رام کاستوم منظور کدوما؟
مشکلی برای گارانتی پیش نمیاره؟