PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن نشدن گوشی جی 4

kurosh2
05-17-2016, 05:32 PM
با سلام گوشی من به یکباره خاموش شد و دیگه روشن نشد رفت تو کما.البته روی آرم ال جی ثابت میمونه.اگه برد میخواد بردش چه قیمتی هست وتضمینی هست دیگه خراب نشه

mehrdad..7
05-17-2016, 05:38 PM
با سلام گوشی من به یکباره خاموش شد و دیگه روشن نشد رفت تو کما.البته روی آرم ال جی ثابت میمونه.اگه برد میخواد بردش چه قیمتی هست وتضمینی هست دیگه خراب نشه
سلام
رام رسمی فلش بزنید شاید درست شد اگرم گارانتی داره ببرید نمایندگی رایگان درستش میکنن اگرم مشکل از برد باشه و گارانتیم نداره چیزی حدود700 خرج داره که به نظرم ارزش نداره

alijeddi
05-18-2016, 12:15 AM
گوشی من همینطوری شد رام رسمی فلش زدم درست شد

kurosh2
05-22-2016, 09:19 AM
گوشی من همینطوری شد رام رسمی فلش زدم درست شد
رام رسمی رو از کجا دریافت کنم ممنونم

alijeddi
05-22-2016, 01:45 PM
داخل انجمن بگردید هم رام رسمی و هم آموزش نصب را میتونید پیدا کنید

Reza.Vejdan
05-23-2016, 12:39 PM

[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]

saeid991
05-28-2016, 12:40 PM
سلام من گوشیم همین جوری شد الان فرستادنش اصفهان تعمیر اعلام کردن مشکل از ای سی تغذیه هستش البته دوسه تعمیرکار دیگه هم همینو گفتن چون بعضی از بردهاشون یکسره وبعضی چسبی هستش نمایندگی هم گفت چون گارانتی نداره تعنیر نمیکنیم و حدود 250هزینه اش میشه کسی میدونه درسته یا نه تا2ماه هم ضمانت میکنن کارشونو

danialray
06-04-2016, 05:30 PM
دوست عزیز اگه برد گوشی خراب بشه که اصلا بالا نمیاد.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Reza.Vejdan
06-04-2016, 08:41 PM
دوستان عزیز هر کسی سوالی داره در بخش سوالات و مشکلات گوشی خودشون یک تاپیک ایجاد کنند و سوالشون رو مطرح کنند
باتشکر
بسته شد!