PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار بی خطر برای روت ال70دوسیم

Hossein1365
05-10-2016, 03:05 PM
دوستان من تمام روش ها رو برای روت ال70دوسیم انجام دادم اما زمانی که نصبشون میکنم گوشی پیغام میده نرم افزار مخرب از kingrootبگیرتا هر نرم افزاری که فکرشو کنین حالاکسی نرم افزار ی میشناسه که بدون دردسر گوشیم روت شه؟لطفا دوستان کمک کنن

mehrdad..7
05-10-2016, 06:50 PM
دوستان من تمام روش ها رو برای روت ال70دوسیم انجام دادم اما زمانی که نصبشون میکنم گوشی پیغام میده نرم افزار مخرب از kingrootبگیرتا هر نرم افزاری که فکرشو کنین حالاکسی نرم افزار ی میشناسه که بدون دردسر گوشیم روت شه؟لطفا دوستان کمک کنن
اخرین نسخه kingroot رو از سایتش دانلود کن زبان گوشیم انگلیسی قند شکنمت وصل کن و اقدام به روت کن. اینجور نرم افزارها ویروس شناسایی میشن به این خاطر پیام مخرب بودن میدن مشکلی نداره

Sent from my LG-D855

Hossein1365
05-11-2016, 07:21 PM
اخرین نسخه kingroot رو از سایتش دانلود کن زبان گوشیم انگلیسی قند شکنمت وصل کن و اقدام به روت کن. اینجور نرم افزارها ویروس شناسایی میشن به این خاطر پیام مخرب بودن میدن مشکلی نداره

Sent from my LG-D855

اگه. خطرناک باشه چی

Reza.Vejdan
05-13-2016, 11:45 AM
اگه. خطرناک باشه چی
دوست عزیز روت کردن هیچ خطری نداره دیکه خیلی خیلی اشتباه انجام بدید گوشیتون سافت بریک میشه که به راحتی با نصب رام رسمی بالا میاد و هیچ مشکلی هم نخواهید داشت

Hossein1365
05-13-2016, 06:45 PM
دوست عزیز روت کردن هیچ خطری نداره دیکه خیلی خیلی اشتباه انجام بدید گوشیتون سافت بریک میشه که به راحتی با نصب رام رسمی بالا میاد و هیچ مشکلی هم نخواهید داشت

میشه تایپیک زدن رو بهم یاد بدی؟مرتب کردن تایپیک منظورمه

Reza.Vejdan
05-14-2016, 05:34 PM
میشه تایپیک زدن رو بهم یاد بدی؟مرتب کردن تایپیک منظورمه

شما هر کجاش مشکل داشتید بفرمایید تا راهنمایی بشید
با ید ابتدا بخش مورد نظرتون که میخواید در اون تاپیک بزنید رو پیدا کنید و در بالای همه ی موضوعات سمت راست نوشته ایجاد موضوع جدید
از اونجا میتونید اقدام به ایجاد کنید