PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ظاهر شدن پیغام home default

sajjadmogh
04-22-2016, 01:42 PM
سلام دوستان
من تو گوشی تنها مشکلی دارم اینه که وقتی تو یه برنامه ای هست یا اینکه دکمه Recent app یا همون دکمه مربع
رو فشار میدم بعدش که میخوام با دکمه menu یا همون دایره از برنامه خارج بشم و برم تو صفحه home با صفحه ای که تو عکسا هست مواجه میشم.
که ازم میخواد لانچر رو تغییر بدم. با لانچرای مختلف امتحان کردم بازم همین مشکلو دارم. اون تیکه default رو همیشه میزنم ولی بازم میاد.
تو اندروید 5 این مشکلو داشتم. اندروید 6 لهستان رو دستی نصب کردم بازم همون مشکل برام پیش اومده. البته اینم بگم که از بکاپی که تو اندروید 5 گرفتم داخل اندروید 6 ازش استفاده کردم و reset کردمش.
ممنون میشم کمکم کنید.

تیکای تو تصویرا رو هم میزنم باز میان.
[Only registered and activated users can see links]

mehrdad..7
04-22-2016, 03:46 PM
سلام دوستان
من تو گوشی تنها مشکلی دارم اینه که وقتی تو یه برنامه ای هست یا اینکه دکمه Recent app یا همون دکمه مربع
رو فشار میدم بعدش که میخوام با دکمه menu یا همون دایره از برنامه خارج بشم و برم تو صفحه home با صفحه ای که تو عکسا هست مواجه میشم.
که ازم میخواد لانچر رو تغییر بدم. با لانچرای مختلف امتحان کردم بازم همین مشکلو دارم. اون تیکه default رو همیشه میزنم ولی بازم میاد.
تو اندروید 5 این مشکلو داشتم. اندروید 6 لهستان رو دستی نصب کردم بازم همون مشکل برام پیش اومده. البته اینم بگم که از بکاپی که تو اندروید 5 گرفتم داخل اندروید 6 ازش استفاده کردم و reset کردمش.
ممنون میشم کمکم کنید.

تیکای تو تصویرا رو هم میزنم باز میان.

خب شما اون لانچری که نصب کردی رو حذف کنید ببینید بازم این مشکل رو دارید

Sent from my LG-D855

sajjadmogh
04-22-2016, 10:54 PM
خب شما اون لانچری که نصب کردی رو حذف کنید ببینید بازم این مشکل رو دارید

Sent from my LG-D855

بله دارم . دوتا لانچری که برای گوشیم به صورت پیشفرض روی گوشی نصب هستند (home و easyhome) همیشه باقی میمونن که برای انتخاب بین این دو هم اررور home default ظاهر میشه .

mehrdad..7
04-23-2016, 12:06 AM
بله دارم . دوتا لانچری که برای گوشیم به صورت پیشفرض روی گوشی نصب هستند (home و easyhome) همیشه باقی میمونن که برای انتخاب بین این دو هم اررور home default ظاهر میشه .
صد درصد ی برنامه هست که این اخلال رو ایجاد میکنه دیتای دوتای لانچر پیش فرض رو پاک کنید ببینید حل نمیشه

Sent from my LG-D855

sajjadmogh
04-23-2016, 05:34 PM
صد درصد ی برنامه هست که این اخلال رو ایجاد میکنه دیتای دوتای لانچر پیش فرض رو پاک کنید ببینید حل نمیشه

Sent from my LG-D855

از کدوم قسمت باید پاکش کنم? از تو پوشه ها?
یابرم تو apps?

mehrdad..7
04-23-2016, 05:48 PM
از کدوم قسمت باید پاکش کنم? از تو پوشه ها?
یابرم تو apps?
از تو برنامه ها اگه از اندروید 6استفاده میکنی وقتی رفتی تو برنامه ها کلید منو رو بزن بعدش نمایش سیستم رو بزن که برنامه های سیستمی رو بزن

Sent from my LG-D855

sajjadmogh
04-23-2016, 08:03 PM
از تو برنامه ها اگه از اندروید 6استفاده میکنی وقتی رفتی تو برنامه ها کلید منو رو بزن بعدش نمایش سیستم رو بزن که برنامه های سیستمی رو بزن

Sent from my LG-D855
این کارم کردم با اون پیام ظاهر میشه دیگه نمیدونم چکار کنم به خدا اعصابمو خورد کرده:4190414109816983965:1009014109816984616