PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ادغام کردن حافظه داخلی و خارجی در LG K10

abcomp
04-20-2016, 01:49 PM
سلام به دوستان.
یک قابلیتی در اندروید 6 هست که میشه micro SD و حافظه داخلی گوشی رو یکی کرد و بصورت یکجا ازشون استفاده کرد. یعنی مثلا گوشی 16 گیگ هست و یه SD 16 گیگی هم بهش اظافه میکنیم و یک حافظه 32 گیگ خواهیم داشت.
حالا گوشی K10 هم از اندروید 6 استفاده میکنه میخاستم آموزش این کارو قرار بدید چون نتونستم شخصا اینکارو بکنم و نمیدونم چطوری میشه اینکارو کرد.
ممنونم از وقتی که میذارید...

saleh3611
05-02-2016, 11:52 PM
من زنگ شدم در این مورد به شرکت مدیا پردازش این مطلب ادغام حافظه پرسیدم اپراتور گفت باید بپرشم بعد گفت وصل میکنم به کارشناس مربوطه

جالب ش اینه با کارشناس شرکت مدیا صحبت کردم طرف گفت من اصلا چنین چیزی نشنیدم . :-)))))))

alirezarazi7
10-28-2016, 01:13 AM
سلام. تا جایی که من میدونم توی k10 و x-screen این مشکل وجود داره و نمیشه ادغام کرد. حتی برنامه هاتونم نمیتونید به کارت حافظه انتقال بدید

Reza.Vejdan
11-01-2016, 12:00 PM
دوستان در قسمت Setting بعد App بعد در تب Downloaded وارد هر نرم افزار که بشید یک گزینه هست به نام Move to SD Card اگر این گزینه فعال بود که خب میتونید انجام بدید اگر خیر نمیتونید