PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاربر فایلهای misc در اندروید چیست؟

hesam_dj10
04-17-2016, 06:13 PM
سلام
این فایلهای misc توی اندروید چی هستن؟؟
کلی از فضای گوشی رئو گرفتن...
اگه پاکشون کنم مشکلی برا گوشی پیش میاد یا نه؟؟
لطفا راهنمایی کنید...

kavian
05-17-2016, 10:37 AM
برای منم جای سواله حدود 4 گیگ فضا رو گرفتن اصلا چجوری میشه پاکشون کرد ؟

Reza.Vejdan
05-18-2016, 12:31 AM
دوستان نرم افزار ها و کلا سیستم عامل اندروید برخی چیز هارو کش میکنه و این همان فایل های کش هستند البته گروهی اینهارو فایل های مخرب هم میگن که درست نیست میشه گفت فایل های بیهوده هستند
برای پاک کردنشون به Setting > Storage برید و بعد از محاسبه ی حافظتون وارد قسمت Misc بشید و اقدام به پاک کردن کنید

kavian
05-22-2016, 11:13 AM
دوستان نرم افزار ها و کلا سیستم عامل اندروید برخی چیز هارو کش میکنه و این همان فایل های کش هستند البته گروهی اینهارو فایل های مخرب هم میگن که درست نیست میشه گفت فایل های بیهوده هستند
برای پاک کردنشون به Setting > Storage برید و بعد از محاسبه ی حافظتون وارد قسمت Misc بشید و اقدام به پاک کردن کنید

خوب اما وقتی وارد اون صفحه میشی اون قسمت که باید پاک کنیم رنگش طوسی رنگه و قابل تیک زدن نیست یه جورایی فایل سیستمیه که اجازه پاک کردن نمیده خوده گوشی باید دستی پاک شه فک کنم :42::17::42::20:

Reza.Vejdan
05-23-2016, 12:31 PM
خوب اما وقتی وارد اون صفحه میشی اون قسمت که باید پاک کنیم رنگش طوسی رنگه و قابل تیک زدن نیست یه جورایی فایل سیستمیه که اجازه پاک کردن نمیده خوده گوشی باید دستی پاک شه فک کنم :42::17::42::20:

یک اسکرین شات قرار بدید

kavian
05-23-2016, 12:56 PM
یک اسکرین شات قرار بدید
[Only registered and activated users can see links]