PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل double tab و داغ شدن

a.tahoori
04-15-2016, 12:20 PM
سلام دوستان
بنده نزدیک به 5 روز هست که V10 گرفتم. ازش خیلی راضیم کلا. فقط دو تا مسئله هست که یه کمی اذیت می کنه.
1- بعضی اوقات وقتی می خوام روشن کنم گوشی رو با دو ضربه سریع، عمل نمی کنه و مجبورم باز این عمل رو تکرار کنم بعضی اوقات به دو یا سه بار هم میرسه که باید double tab کنم.... می خواستم بدونم که علت این موضوع چی می تونه باشه.
2-بحث داغ کردن گوشی هست حین کارهای سنگین و یا شارژ کردن. آیا این اتفاق برای گوشی شما هم می افته. ؟ من برنامه Cool Master نصب کردم و دمای باتری رو حین کار با تلگرام یا اینستاگرام که وای فای هم روشنه، 34 تا 35 یا 36 نشون میده. این دما طبیعی هست...؟

ممنون دوستان عزیز.

mehrdad..7
04-15-2016, 12:57 PM
سلام دوستان
بنده نزدیک به 5 روز هست که V10 گرفتم. ازش خیلی راضیم کلا. فقط دو تا مسئله هست که یه کمی اذیت می کنه.
1- بعضی اوقات وقتی می خوام روشن کنم گوشی رو با دو ضربه سریع، عمل نمی کنه و مجبورم باز این عمل رو تکرار کنم بعضی اوقات به دو یا سه بار هم میرسه که باید double tab کنم.... می خواستم بدونم که علت این موضوع چی می تونه باشه.
2-بحث داغ کردن گوشی هست حین کارهای سنگین و یا شارژ کردن. آیا این اتفاق برای گوشی شما هم می افته. ؟ من برنامه Cool Master نصب کردم و دمای باتری رو حین کار با تلگرام یا اینستاگرام که وای فای هم روشنه، 34 تا 35 یا 36 نشون میده. این دما طبیعی هست...؟

ممنون دوستان عزیز.
سلام
واسه مشکل اول کارهای زیر انجام بده
اگه اندروید6 داری کد زیر رو بزن

*#546368#*model ghoshi#
اگه اندروید5 داری

3845#*model ghoshi#
یا

277634#*#
راحل زیر رو انجام بده
touch
روی touch firmware upgrade ضربه بزن و تا ده ثانیه دس به گوشی نزن
در مورد سوال دومم بله طبیعی است

a.tahoori
04-15-2016, 01:18 PM
سلام
واسه مشکل اول کارهای زیر انجام بده
اگه اندروید6 داری کد زیر رو بزن

*#546368#*model ghoshi#
اگه اندروید5 داری

3845#*model ghoshi#
یا

277634#*#
راحل زیر رو انجام بده
touch
روی touch firmware upgrade ضربه بزن و تا ده ثانیه دس به گوشی نزن
در مورد سوال دومم بله طبیعی است

ممنون بابت راهنمایی.
من متوجه نشدم که مدل گوشی رو چی بزنم.؟؟؟ حروف که نمیتونه اون بین باشه....؟
بعد اون touch firmware upgrade رو از کجا باید پیداش کنم؟

ممنون.

mehrdad..7
04-15-2016, 01:26 PM
ممنون بابت راهنمایی.
من متوجه نشدم که مدل گوشی رو چی بزنم.؟؟؟ حروف که نمیتونه اون بین باشه....؟
بعد اون touch firmware upgrade رو از کجا باید پیداش کنم؟

ممنون.
برید تو تنظیمات>درباره ی تلفن>اطلاعات نرم افزار مثلا نوشته h901 که شما تو اون جایی که گفتم مدل گوشی فقط 901 رو میزنید منو که اومد touch رو انتخاب میکنی.واسه تشکرم از کلید تشکر استفاده کن

a.tahoori
04-15-2016, 02:03 PM
این کدی که گفتید به همراه مدل گوشی زدم ولی این صفحه اومد. گزینه ای به نام touch در اون نیست.

[Only registered and activated users can see links]

a.tahoori
04-15-2016, 05:04 PM
چی شد پس؟
منتظر جواب هستم.

mehrdad..7
04-15-2016, 06:14 PM
چی شد پس؟
منتظر جواب هستم.
متاسفانه من این گوشی رو ندارم نمیدونم منوی مخفی گوشی تو چرا اینجوریه.تمام کدا رو زدی ؟همین صفحه اومد؟
اینم منو مخفی گوشی من
[Only registered and activated users can see links]

Sent from my LG-D855

a.tahoori
04-15-2016, 08:19 PM
خب مدیر بخش نمی تونن کمی بکنن...؟ (من یه سوال دیگه در مورد رادیو این گوشی هم دارم. اصلا کار نمیکنه. می خوام بدونم برای همه v10 ها به همین شکله یا نه؟ البته برای بابام که G4 هم داره کار نمیکنه...!)
کسی اینجا هست که این گزینه رو تست کنه؟

من این کد رو زدم:

*#546368#*960#
این تنظیمات مخفی چی هست کلا؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟؟
مثلا اگر مشکلی تو باتری باشه اگه من تست باتری رو بزنم چه اطلاعاتی به من میده...؟
انجام تستهای این کد که موجب از بین رفتن گارانتی نمیشه؟؟؟

a.tahoori
04-16-2016, 02:08 PM
با سلام
امروز متوجه شدم که اشکال کار توی از دابل تب چی هست...
به خاطر تعریف Knock Code بود.
مرسی از دوستان بابت راهنمایی...
همچنان منتظر گرفتن پاسخ در مورد Hidden Setting و رادیو هستم.
ممنون دوستان