PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل بالا نیامدن گوشی

MTN00
04-14-2016, 01:10 PM
سلام.بنده گوشی LG G4 Stylus دارم.اونو با نرم افزار LG One Click Root روت کردم.ولی متاسفانه بعد روت گوشی دیگ بالا نمیاد!
روی لوگوی اول الجی میمونه.مدل گوشیم H540 هس.لطفا راهنمایی کنید...

Reza.Vejdan
04-14-2016, 01:16 PM
آخرین رام رسمی رو دانلود کنید و با فلش تول نصب کنید روی گوشیتون

mehrdad..7
04-14-2016, 01:16 PM
سلام.بنده گوشی LG G4 Stylus دارم.اونو با نرم افزار LG One Click Root روت کردم.ولی متاسفانه بعد روت گوشی دیگ بالا نمیاد!
روی لوگوی اول الجی میمونه.مدل گوشیم H540 هس.لطفا راهنمایی کنید...
سلام
رام رسمی فلش بزنید درست میشه

h6750
04-26-2016, 03:35 PM
سلام
رام رسمی این مدل رو از کجا باید دانلود کرد...لینک بدبد لطفا

STEVE
04-26-2016, 05:20 PM
خدمت شما دوست عزیز
AdF.ly - shrink your URLs and get paid! ([Only registered and activated users can see links])

h6750
04-26-2016, 05:33 PM
من از 10 مدل روت کردن برای LG G4 stylus h 540 استفاده کردم و هر بار یا کاری انجام نشد و یا بعد از ریستارت روی لوگو گیر کرده...تو رو خدا یه روش مطمئن و قطعی برای روت کردنش سراغ ندارید...کلافه ام کرده

Reza.Vejdan
04-27-2016, 05:30 PM
من از 10 مدل روت کردن برای LG G4 stylus h 540 استفاده کردم و هر بار یا کاری انجام نشد و یا بعد از ریستارت روی لوگو گیر کرده...تو رو خدا یه روش مطمئن و قطعی برای روت کردنش سراغ ندارید...کلافه ام کرده

[Only registered and activated users can see links]

abuzar
05-03-2016, 11:42 AM
با سلام . من گوشی ال جی جی 4 استایلوس دارم روت کردم وقتی روشن میکنم روی لوگو گیر میکنه بالا نمیاد . تو رو خدا بگید از کجا رام رسمی این مدل H540 را دانلود کنم . دوستان تو تاپیک های قبلی ادرس گذاشته بودن ولی ادرس ها نمیاد بالا فک کنم ***** شدن . یه ادرس بدید که بشه دانلود کرد . خیلی گیرم ممنون جواب بدید

abuzar
05-03-2016, 11:44 AM
دوستانی هم اگه قبلا این مشکل رو داشتن و تونستن درست کنن لطفا راهنمایی بفرمایید منو تو رو خدا خیلی اعصابم بهم ریخته

mehrdad..7
05-03-2016, 04:02 PM
دوستانی هم اگه قبلا این مشکل رو داشتن و تونستن درست کنن لطفا راهنمایی بفرمایید منو تو رو خدا خیلی اعصابم بهم ریخته
دوست عزیز خواهشا تا24 ساعت صبر کنید بعد اگه پاسخی نگرفتید مجددا پست بذارید
جای نگرانی نیست رام رسمی فلش بزنید درست میشه
اینم اموزش فلش زدن

abuzar
05-03-2016, 04:30 PM
ممنون آقا مهرداد . ببخشید که دو تا پست گذاشتم . ولی خدایش از صب تا الان تو اینترنت میگردم اصلا هیچ رام رسمی براش پیدا نکردم و یا سایت هایی هم که هست بالا نمیاند یا ایراد دارند . اون قسمتی هم که پیدا کردن رام است با IMEI هر چی میزنم هیچی برای من نمیاد بالا نمیدونم که چه رامی میخواد . دیگه آخرین امیدم به اینجاس که ببینم میتونم رام رسمی که دوستان معرفی بکنن گیر بیارم یا نه . با تشکر از شما آقا مهردادو همه دوستان که در اینجا زحمت میکشن

mehrdad..7
05-03-2016, 06:39 PM
ممنون آقا مهرداد . ببخشید که دو تا پست گذاشتم . ولی خدایش از صب تا الان تو اینترنت میگردم اصلا هیچ رام رسمی براش پیدا نکردم و یا سایت هایی هم که هست بالا نمیاند یا ایراد دارند . اون قسمتی هم که پیدا کردن رام است با IMEI هر چی میزنم هیچی برای من نمیاد بالا نمیدونم که چه رامی میخواد . دیگه آخرین امیدم به اینجاس که ببینم میتونم رام رسمی که دوستان معرفی بکنن گیر بیارم یا نه . با تشکر از شما آقا مهردادو همه دوستان که در اینجا زحمت میکشن
این صفحه رو نگاه کنید
LG G4 Stylus Firmware List ([Only registered and activated users can see links])

h6750
05-03-2016, 10:00 PM
بالاخره تونستم گوشیم رو روت کنم...بعد چند ماه و استفاده از ده بیست تا روش و نرم افزار
وی پی ****ان فعال
آنتی ویروس خاموش
منوی گوشی انگلیسی
استفاده از آخرین ورژن kingroo

اینم لینک سایت دانلود kingroot

KingRoot offical site_ the best One Click Root Tool/APK/EXE for free_root android_rootting Software_offical download ([Only registered and activated users can see links])

abuzar
05-05-2016, 01:13 AM
سلام . آقا ممنون مشکل گوشیم که نمیومد بالا حل شد از طریق سایت شما رام رسمی رو دانلود کردم و با آموزش نصب رام سایت شما خودم درستش کردم . خداوکیلی کارتون درسته . تعمیرکارهای همدان با این همه ادعا هیچ کدومشون نتونستن گوشی من رو فلش کنن که بیاد بالا . با اینکه درخواست هزینه های 50 تومان و 80 تومان رو داشتن باز نتونستن کاری کنن . اما خودم البته با کمک سایت شما تونستم راش بندازم و مثل اول بیارمش بالا . خدایی حرف ندارین . دمتون گرم گرم . یا علی

Reza.Vejdan
05-05-2016, 09:49 AM
موفق باشید شکر که حل شد مشکلتون
لطفا برای شادی روح یکی از تیم های مدیریتی انجمن یک فاتحه بفرستید