PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل باتری و رام

ali__panther
04-06-2016, 06:59 PM
سلام.
گوشی من G3 D855 16G هستش
من گوشیمو اندروید 5 کرده بودم و روت کرده بودمش
قبل از اندروید 6 بیاد برای این که انروتش کنم رام اندروید 5 دوباره زدمش و بعد یک هفته رام اندروید 6 زدم
از وقتی اندروید 6 زدم باتریم خیلی زود خالی میشد.برای همین رام اندروید 5 زدم بازم مثل اندروید 6 باتریش زود خالی میشد.
دوباره زدم اندروید 4.4.2 باتری یه خورده بهتر شده ولی میخوام اکانت کلشمو بالا بیارم اون قسمت کانفریم نمیاد.
در ضمن گوشیم به قسمت ریکاوری نمیره.میره به قسمت ریست فکتوری.
اگه راه خلی برای بهتر شدن باتری توی اندروید 5 یا 6 دارید بگید.
یه رام خوب هم بگید.

mehrdad..7
04-06-2016, 07:19 PM
سلام.
گوشی من G3 D855 16G هستش
من گوشیمو اندروید 5 کرده بودم و روت کرده بودمش
قبل از اندروید 6 بیاد برای این که انروتش کنم رام اندروید 5 دوباره زدمش و بعد یک هفته رام اندروید 6 زدم
از وقتی اندروید 6 زدم باتریم خیلی زود خالی میشد.برای همین رام اندروید 5 زدم بازم مثل اندروید 6 باتریش زود خالی میشد.
دوباره زدم اندروید 4.4.2 باتری یه خورده بهتر شده ولی میخوام اکانت کلشمو بالا بیارم اون قسمت کانفریم نمیاد.
در ضمن گوشیم به قسمت ریکاوری نمیره.میره به قسمت ریست فکتوری.
اگه راه خلی برای بهتر شدن باتری توی اندروید 5 یا 6 دارید بگید.
یه رام خوب هم بگید.
,واسه رفتن به ریکاوری قبلش باید ریکاوری کاستوم فلش بزنید،مصرف باتری تو در اندروید5و6 نسبت به 4 بالاست که پیشنهاد میکنم از greenify استفاده کنید
اینم دوتا از بهترین رامهای g3
[Only registered and activated users can see links]

ali__panther
04-06-2016, 08:08 PM
,واسه رفتن به ریکاوری قبلش باید ریکاوری کاستوم فلش بزنید،مصرف باتری تو در اندروید5و6 نسبت به 4 بالاست که پیشنهاد میکنم از greenify استفاده کنید
اینم دوتا از بهترین رامهای g3

این کاستوم رام ها مثل رام اصلی باتری زیاد نمیخورن؟
کاستوم رام ها خودشون روت هستند؟
برای زدن
رام CyanogenMod 13.0 | اندروید 6 | نسخه ی Nightlies | برای D855 ([Only registered and activated users can see links])
باید رام استوک گوشیم رو 6 کنم یا همین 4.4.2 هست میشه؟