PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل حافظه و روت lg leon

Gholamzadeh.mr
04-03-2016, 01:29 AM
سلام. چند روزه ال جی لئون گرفتم ولی یه مشکل اساسی باهاش دارم. حافظه پیش فرضش رو نمیشه تغیر داد و همه نرم افزارا روی داخلی ذخیره میکنن مدیا و دیتا هاشونو.یه روش کد نویسی دیدم ک میشه جای دو تا حافظه رو عوض کرد. ولی باس روت باشه.هر نرم افزاری ک بگید استفاده کردم و روت نشد.

.(.Lg one click root )
(Lg root script)

(Lg root basic)

هم جواب ندادن. اروری هم نمیدن ولی بعد از اینکه از دانلود مود خارج میشه تغیری ایجاد نشده.یک ینکه راه حلی برای حافظه داخلی دارین ؟دو چطور رووت کنمسه کاستوم رامی برای این گوشی وجود نداره ک روت باشه؟ چهار توی اپدیت جدید مشکلش حل نشده؟ گوشیم لئون تری جی هست و اندرویدش 5.0.1

mehrdad..7
04-03-2016, 10:13 AM
سلام. چند روزه ال جی لئون گرفتم ولی یه مشکل اساسی باهاش دارم. حافظه پیش فرضش رو نمیشه تغیر داد و همه نرم افزارا روی داخلی ذخیره میکنن مدیا و دیتا هاشونو.یه روش کد نویسی دیدم ک میشه جای دو تا حافظه رو عوض کرد. ولی باس روت باشه.هر نرم افزاری ک بگید استفاده کردم و روت نشد.

.(.Lg one click root )
(Lg root script)

(Lg root basic)

هم جواب ندادن. اروری هم نمیدن ولی بعد از اینکه از دانلود مود خارج میشه تغیری ایجاد نشده.یک ینکه راه حلی برای حافظه داخلی دارین ؟دو چطور رووت کنمسه کاستوم رامی برای این گوشی وجود نداره ک روت باشه؟ چهار توی اپدیت جدید مشکلش حل نشده؟ گوشیم لئون تری جی هست و اندرویدش 5.0.1

دوست عزیزخواهشا سوالتونو فقط ی جا مطرح کنید بعد از 24ساعت اگه کسی جواب نداد مجدا پست بذارید

Gholamzadeh.mr
04-03-2016, 12:23 PM
عذر میخوام. اولین باره میخوام توی یه فوروم فعالیت کنم. با قوانین آشنا نیستم زباد

Reza.Vejdan
04-03-2016, 12:40 PM
[Only registered and activated users can see links]

Gholamzadeh.mr
04-04-2016, 12:17 AM
[Only registered and activated users can see links]با kingroot 4.8.5 نشد. با iroot جدید هم نشد.هر دو ورژن پی سی و اندرویدشون. با LG one click root. نسخه گرافیکی و دو نسخه cmd نشد. درایور نصبه. دانلود مود ک میره جایی ک باس don بده هیچی نمیاره و مربع میمونه

Reza.Vejdan
04-04-2016, 12:58 AM
با کینگ روت یا سایر نرم افزار ها مشکل چیه ؟
یک سوال شما USB Debugging رو فعال کردید ؟

Gholamzadeh.mr
04-04-2016, 06:22 PM
بله debogging فعاله.... خیلی تازه کار نیستم خیلی پوشی ها رو روت کردم قبلا. و رام هم عوض کردم ولی نه روی ال جی

کینگ روت و آی روت تا شصت هفتاد درصد هم میره و ریست میشه بعدش faild میشه....
هر نرم افزاری دیدم امتحان کردم...

mehrdad..7
04-04-2016, 09:35 PM
بله debogging فعاله.... خیلی تازه کار نیستم خیلی پوشی ها رو روت کردم قبلا. و رام هم عوض کردم ولی نه روی ال جی

کینگ روت و آی روت تا شصت هفتاد درصد هم میره و ریست میشه بعدش faild میشه....
هر نرم افزاری دیدم امتحان کردم...

سلام پیشنهاد میکنم رام ی منطقه اروپایی رو فلش بزنید و روش زیر رو تست کنید احتمالا مشکل از رامتونه رامی که دانلود میکنیدم اپراتوری نباشه

[Only registered and activated users can see links]

Gholamzadeh.mr
04-05-2016, 12:55 AM
روت شد.... با یه تغییری ک اصلا فکرشو نمیکردم و جایی نخونده بودم.توی accessibility قسمتِ services گزینه ی kingroot اضافه شده بود و خاموش بود. روشنش ک کردم و بازش کردم بی دردسر روت شد . حتی یه خاموش روشنم نشدحالا مسئله بعدیم اینه ک نمیشه پیش فرض رو تغیر داد. روش کد نویسی ک باید فایل viod.fstab رو تغییر داد روی اندروبد 5 شدنی نیس.... راه حلی دارید؟ نرم افزاری نیس این کارو بکنه؟ منظورم نرم افزاری مثلlink2sd نیس ک فقط برنامه ها جابجا بشه.... میخوام کلا جای دو تا حافظه عوض شه.....توی رام های دیگه این مشکلش حل نشده؟از دوستایی ک پیگیر مشکلم بودن و راهکار ارائه دادن واقعا ممنونم

Gholamzadeh.mr
04-05-2016, 12:58 AM
روت شد.... با یه تغییری ک اصلا فکرشو نمیکردم و جایی نخونده بودم.توی accessibility قسمتِ services گزینه ی kingroot اضافه شده بود و خاموش بود. روشنش ک کردم و بازش کردم بی دردسر روت شد . حتی یه خاموش روشنم نشد😀حالا مسئله بعدیم اینه ک نمیشه پیش فرض رو تغیر داد. روش کد نویسی ک باید فایل viod.fstab رو تغییر داد روی اندروبد 5 شدنی نیس.... راه حلی دارید؟ نرم افزاری نیس این کارو بکنه؟ منظورم نرم افزاری مثلlink2sd نیس ک فقط برنامه ها جابجا بشه.... میخوام کلا جای دو تا حافظه عوض شه.....توی رام های دیگه این مشکلش حل نشده؟از دوستایی ک پیگیر مشکلم بودن و راهکار ارائه دادن واقعا ممنونم

pedram063
12-04-2016, 09:57 PM
سلام به کارشناسان عزیز منم مشکل حافظه پیش فرض و تغییر اون و در این گوشی lg دارم راهنمایی کنید راهی هست ممنون میشم جواب بدید
دوست عزیز
Gholamzadeh.mr ([Only registered and activated users can see links]) شما مشکاتون حل شد؟
چه راه حلی رو رفتید؟