PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد LG G2

hendijan
03-30-2016, 09:43 AM
سلام خدمت دوستان من یه مسئله کمی نگرانم کرده و اونم اینه
ایا احتمالی هست برای LG G2 D802 اندروید 6 منتشر بشه ؟؟

2. این که اگر بدونید تمام دوربین های گوشی های جی 2 با هم فرق دارن و از شانس بد من دوربین گوشی من از دسته اونایی که دوربین جلوشون زیاد کیفیت نداره ایا میشه برنامه ای نصب کرد که کیفیتش بهتر شه
و این که چرا ارایش صورت هنگام عکس گرفتن نداره:1009014109816984616

Mahseyn
03-30-2016, 10:30 AM
سلام خدمت دوستان من یه مسئله کمی نگرانم کرده و اونم اینه
ایا احتمالی هست برای LG G2 D802 اندروید 6 منتشر بشه ؟؟

2. این که اگر بدونید تمام دوربین های گوشی های جی 2 با هم فرق دارن و از شانس بد من دوربین گوشی من از دسته اونایی که دوربین جلوشون زیاد کیفیت نداره ایا میشه برنامه ای نصب کرد که کیفیتش بهتر شه
و این که چرا ارایش صورت هنگام عکس گرفتن نداره:1009014109816984616
شما امیدوار باشید که میاد، درسته تو لیست نیست ولی بخاطر snapdragon 800 احتمال اومدنش زیاده
درمورد دوربین هم برید تو دوربین و دوربین جلو رو انتخاب کنید و از قسمت mode گزینه beauty mode رو انتخاب کنید

alireza.niary
04-07-2016, 10:45 AM
سلام

چند روزی میشه که گوشیمو به لالی پاپ ارتقا دادم به غیر از باتری که سریع تر خالی میشه و باگ های ریزی که بعضی وقتا ایجاد میشه مشکل خاص دیگه ای نداره

اما روزای اول تو نوتیفیکیشن بار اگه ی نوتیفیکیشن ارتفاعش بیشتر از استاندارد بود، به قول معروف مینیمایز میشد و اگه دست روش می کشیدی تمام اطلاعات خودشو نشون میداد ب اصطلاح ماکسیمایز میشد
حتی برنامه هایی مثل adm سه تا دکمه نمایش می دادند یا وقتی باتری سیور رو روشن میکردم دکمه خاموش کردنش هم تو نوتیفیکیشن بود

الان سوال من اینه
به نظرتون چرا الان کار نمیکنه؟
یادم نمیاد تنظیمات خاصی رو تغییر داده باشم

مرسی ک وقت میذارید

Reza.Vejdan
04-10-2016, 01:39 PM
سلام

چند روزی میشه که گوشیمو به لالی پاپ ارتقا دادم به غیر از باتری که سریع تر خالی میشه و باگ های ریزی که بعضی وقتا ایجاد میشه مشکل خاص دیگه ای نداره

اما روزای اول تو نوتیفیکیشن بار اگه ی نوتیفیکیشن ارتفاعش بیشتر از استاندارد بود، به قول معروف مینیمایز میشد و اگه دست روش می کشیدی تمام اطلاعات خودشو نشون میداد ب اصطلاح ماکسیمایز میشد
حتی برنامه هایی مثل adm سه تا دکمه نمایش می دادند یا وقتی باتری سیور رو روشن میکردم دکمه خاموش کردنش هم تو نوتیفیکیشن بود

الان سوال من اینه
به نظرتون چرا الان کار نمیکنه؟
یادم نمیاد تنظیمات خاصی رو تغییر داده باشم

مرسی ک وقت میذارید

برای سوالتون تاپیک جداگانه ایجاد کنید دوست عزیز

بسته شد!