PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در رفتن به ریکاوری مودLg K10 LTE

Raymon
03-25-2016, 07:29 PM
سلام.
1.دوستان من نمیتونم وارد ریکاوری مود بشم.و هر دکمه ای بزنم داخل Factory Mod میره.
Power+Volum Down بعد از لوگوی Lg دوباره Power+Volum Down.درسته؟ (Power+ triple volum down هم تست کردم با هم همینطوره)

2.چجوری میشه بوت لودر این گوشی رو باز کرد؟

mehrdad..7
03-25-2016, 09:15 PM
سلام.
1.دوستان من نمیتونم وارد ریکاوری مود بشم.و هر دکمه ای بزنم داخل Factory Mod میره.
Power+Volum Down بعد از لوگوی Lg دوباره Power+Volum Down.درسته؟ (Power+ triple volum down هم تست کردم با هم همینطوره)

2.چجوری میشه بوت لودر این گوشی رو باز کرد؟
سلام واسه مشکل اول درسته فکتوری مود میاد باید yes رو بزنی بعدش وارد ریکاوری میشه ولی اگه اطمینان ندارید ریکاوری نصب شده پیشنهاد میکنم از نرم افزار زیر استفاده کنید بعدش دسترسی به روت رو به برنامه بدین بعدشم ریکاوری رو بزنید تو این حالت دیگه صفحه ی فکتوری مود نمیاد اگه ریکاوری نصب باشه وارد ریکاوری میشه اگرم نصب نباشه خطا میده و لی اگه طبق حالت اول برید ریکاوری نصب نباشه و تو صفحه ی فکتوری مود yes رو بزنید گوشی هارد ریست میشه

[Only registered and activated users can see links]
واسه مشکل دومم ی نگاهی به تایپ زیر بنداز

Raymon
03-26-2016, 06:36 AM
من گوشیم روت نیست و برای همین میخوام گوشی رو آنلاک کنم یا داخل ریکاوری مود برم...

و برای گزینه ی دوم:
ممنون از کمک شما ولی فکر کنم این تقلبی هست.چون اول از همه Survey (تبلیغات تقلبی معمولا)... میخواد و ویدئو آموزشش هم تبلیغاتی هست.

روش adb-windows رو نرم افزار Lg One Click Root انجام میده و تمامی مراحل رو هم میره ولی موقع نصب ریبوت نمیکنه داخل Downloading menu.

mehrdad..7
03-26-2016, 10:02 AM
من گوشیم روت نیست و برای همین میخوام گوشی رو آنلاک کنم یا داخل ریکاوری مود برم...

و برای گزینه ی دوم:
ممنون از کمک شما ولی فکر کنم این تقلبی هست.چون اول از همه Survey (تبلیغات تقلبی معمولا)... میخواد و ویدئو آموزشش هم تبلیغاتی هست.

روش adb-windows رو نرم افزار Lg One Click Root انجام میده و تمامی مراحل رو هم میره ولی موقع نصب ریبوت نمیکنه داخل Downloading menu.

با اخرین نسخه king root یا iroot گوشیتو روت کن بعد ریکاوری گوشیتو دانلود کن و با نرم افزار زیر رو گوشی فلش بزن

Raymon
03-26-2016, 12:29 PM
با اخرین نسخه king root یا iroot گوشیتو روت کن بعد ریکاوری گوشیتو دانلود کن و با نرم افزار زیر رو گوشی فلش بزن

روش های زیر تست شده اگه چیز دیگه ای هست برای روت، خب که هیچ وگرنه این گوشی روت نمیشه:

TowelRoot
KingoRoot
iRoot
Kingroot
DingDong
framaroot
Lg One Click Root
+نسخه های اندروید و کامپیوتر هردو تست شدن.

mehrdad..7
03-26-2016, 04:28 PM
روش های زیر تست شده اگه چیز دیگه ای هست برای روت، خب که هیچ وگرنه این گوشی روت نمیشه:

TowelRoot
KingoRoot
iRoot
Kingroot
DingDong
framaroot
Lg One Click Root
+نسخه های اندروید و کامپیوتر هردو تست شدن.

اخرین نسخه کینگ روت رو از سایت رسمیش واسه گوشیت بگیر رو گوشی نصب کن وقند شکنم وصل کن در تمامی روشها باید قندشکنم وصل باشه

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

Razzagh2826
06-13-2016, 03:23 PM
سلام ببخشید اگه گوشی انلاک نشه بوت لودرش میشه روت اش کرد؟؟

Amir.Sh
06-15-2016, 05:51 PM
سلام ببخشید اگه گوشی انلاک نشه بوت لودرش میشه روت اش کرد؟؟

سلام بهتر بود در بخش سوالات و مشکلات میپرسیدن...

تا اینجایی ک من دیدم روت کردن این گوشی ی خورده دشوار هست یا اینکه کمتر کسی تونسته روت کنه...

ولی خب در کل بعضی از گوشی ها بدون آنلاک کردن روت میشه و بعضی گوشی ها هم ک باید حتما آنلاک بشه ....

به نظر من این مدل گوشی هم باید آنلاک بشه ...بازم صبر کنید تا ببنید کسی تونسته روت کنه با نه

موفق باشید

Razzagh2826
06-20-2016, 02:08 PM
چه جوری متوجه بشیم که یه روش روت کردن اومده

Reza.Vejdan
06-22-2016, 11:39 AM
هر از چند گاهی بخش آموزش گوشیتون رو در این انجمن چک کنید به محض اومدن قرار خواهیم داد دوست عزیز