PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیامدن LG L5 II E450

Majid247
03-13-2016, 08:51 PM
سلام
گوشیم الجی ال 5 هس . تو تلگرام بودم که یکدفعه ری استارت شد و روی لوگوی الجی گیر کرد.
خلاصه رام اصلیشو گرفتم با الجی فلش تولز چنبار سعی کردم فلش بزنمش اما نشد و بدتر شد. الان وقت روشن شدن هم لوگو دیر میاد هم صدای دیرینگ که با لوگو باید پخش میشد نمیاد!!!! ولی هنوز حالت دانلود مود میاد
الجی فلش تولز هم تو 5 درصد گیر میکنه میگه گوشی وصل نیست.ولی تو دیوایس منیجر کامپیوتر پورت های گوشی هستن.
خاهشا کمک کنید.ویندوز هم اکس پی 32 بیت

ashkanr65
03-14-2016, 07:15 PM
سلام
گوشیم الجی ال 5 هس . تو تلگرام بودم که یکدفعه ری استارت شد و روی لوگوی الجی گیر کرد.
خلاصه رام اصلیشو گرفتم با الجی فلش تولز چنبار سعی کردم فلش بزنمش اما نشد و بدتر شد. الان وقت روشن شدن هم لوگو دیر میاد هم صدای دیرینگ که با لوگو باید پخش میشد نمیاد!!!! ولی هنوز حالت دانلود مود میاد
الجی فلش تولز هم تو 5 درصد گیر میکنه میگه گوشی وصل نیست.ولی تو دیوایس منیجر کامپیوتر پورت های گوشی هستن.
خاهشا کمک کنید.ویندوز هم اکس پی 32 بیت

زمانی که من L5 داشتم این مشکل برام پیش نیومد، اما الآن یه G4 دارم که این مشکل براش پیش اومد، دقیقن همینجوری. منم فلشش کردم اما فایده نداشت، بردمش تعمیرگاه گفتش هاردش سوخته. از اون روز گوشی داغون افتاده. هرجایی هم میبرن، هارد رو دارن ولی میگن فایل DUMP رو نداریم، نمیتونیم درستش کنیم. ولی فک کنم با L5 این مشکل رو نداشته باشی و هارد رو واست درست کنن.

Majid247
03-15-2016, 04:58 PM
زمانی که من L5 داشتم این مشکل برام پیش نیومد، اما الآن یه G4 دارم که این مشکل براش پیش اومد، دقیقن همینجوری. منم فلشش کردم اما فایده نداشت، بردمش تعمیرگاه گفتش هاردش سوخته. از اون روز گوشی داغون افتاده. هرجایی هم میبرن، هارد رو دارن ولی میگن فایل DUMP رو نداریم، نمیتونیم درستش کنیم. ولی فک کنم با L5 این مشکل رو نداشته باشی و هارد رو واست درست کنن.
بردمش تعمیرگاه با باکس اختاپوس فلش زدن گفتن نمیشه احتمالا زیاد دستکاری شده
شما مطمینی هارد سوخته؟

Majid247
03-15-2016, 05:10 PM
ضمنا قبلا هم با الجی فلش تولز و روی همین ویندوز فلشش زدم
روت هم شده بود
ولی این دفعه روی 5 درصد میمونه

Reza.Vejdan
03-15-2016, 10:55 PM
ضمنا قبلا هم با الجی فلش تولز و روی همین ویندوز فلشش زدم
روت هم شده بود
ولی این دفعه روی 5 درصد میمونهبه نمایندگی مراجعه کنید تا مشکلتون از نزدیک بررسی بشه

Pooria-ir
03-16-2016, 11:43 PM
سلام
من e455 دارم
داشتم کار میکردم،یهویی زد high temprature detected
گوشی خاموش شد،الانم میخوام روشنش کنم مجدد همون رو مینوسه،ال جی لش تولز رو نصب کردم 2014 رو
درایورهای یو اس بی الجی هم ریختم،اما گوشی رو دیتکت نمیکنه،فایل فلش رو هم دانلود کردم،گوشی رو میبرم رو دانلود مود،اما شناسایی نمیشه که بتونم فلشش کنم

Reza.Vejdan
03-17-2016, 10:08 PM
سلام
من e455 دارم
داشتم کار میکردم،یهویی زد high temprature detected
گوشی خاموش شد،الانم میخوام روشنش کنم مجدد همون رو مینوسه،ال جی لش تولز رو نصب کردم 2014 رو
درایورهای یو اس بی الجی هم ریختم،اما گوشی رو دیتکت نمیکنه،فایل فلش رو هم دانلود کردم،گوشی رو میبرم رو دانلود مود،اما شناسایی نمیشه که بتونم فلشش کنم

درایورهای زیر رو تست کردید ؟

[Only registered and activated users can see links]

برای سوالتون هم تاپیک جدید ایجاد کنید

بسته شد