PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : G3 و صفحه نمایش

benjaminkako
03-13-2016, 12:26 PM
با سلام دیشب باگوشیم جی 3 کارمیکردم یهو صفحه نمایشش کم کم در عرض تقریبا 5ثانیه خاموش شدبعد دکمه پاور زدم روشن شد یه کم کار کردم باز دوباره همین جوری خاموش میشه صفحه اش یعنی تقریبا 5 تا 10دقیقه باهاش کار میکنم دوباره همینجوری صفحه اش خاموش میشه درضمن ریست فاکتوری هم زدم اما نتیجه نداشت.اساتید لطفا راهنمایی بفرمائید چکار کنم

peyman_gH_asl
03-13-2016, 01:24 PM
سلام دوست من
گوشی خود را به حالت دانلود مود قرار دهید و آخرین نسخه رام رسمی را فلش بزنید و به این نکته توجه کنید که در حالت دانلود مود هم این مشکل پیش میاد یا نه اگر در این حالت هم
گوشی شما خاموش شد متاسفانه گوشی شما مورد سخت افزاری داره و باید به گارانتی مراجعه کنید

موفق باشید

benjaminkako
03-13-2016, 01:49 PM
تشکر پیمان جان
فقط این توضیح اضافه کنم که گوشی خاموش نمیشه فقط صفحه نمایش خاموش میشه و
میشه بگید چطور درحالت دانلود مود قرارش بدم و رام رو تزریق کنم

peyman_gH_asl
03-13-2016, 02:25 PM
تشکر پیمان جان
فقط این توضیح اضافه کنم که گوشی خاموش نمیشه فقط صفحه نمایش خاموش میشه و
میشه بگید چطور درحالت دانلود مود قرارش بدم و رام رو تزریق کنم

برای فلش کردن گوشی خوتون میتونید از آموزش زیر استفاده کنید

[Only registered and activated users can see links]

و همچنین آخرین نسخه رام گوشی خودتون رو از لینک زیر دریافت کنید
Lg G3 Firmware List ([Only registered and activated users can see links])

در ضمن در صورتی که گوشی شما مدل 32GB میباشد حتما نسخه مخصوص 32 گیگ رو دانلود کنید و همچنین میتونید از خود همین سایت هم رام رسمی رو تو بخش رام ها دانلود کنید

و در نهایت بگم که قبل از فلش در حالت دانلود مود قرار بدین و اگر صفحه نمایش خاموش شد میتونه مشکل از آیسی درایور بک لایت باشه که اون موقع باید به گارانتی مراجعه کنید

موفق باشید