PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داغ شدن بیش از حد و عکس گرفتن از صفحه

Faride
03-13-2016, 03:06 AM
با سلام.
من تقریبا 2هفته پیش گوشیمو بخاطر ی مشکل کلا صفر کردم همه چیزشو مثل روز اول و بعد اندرویدشو به5 ارتقا دادم(همرو نمایندگی برام انجام داد) اما حالا چند تا مساله دارم .
یکی اینکه الان من هنوز هیچ چیزی رو گوشیم نریختم ک ب اصطلاح بخاد سنگین شه اما بشدت داغ میکنه که حتی نمیشه دیگه بهش دست زد
دوم اینکه قسمت تنظیمات حالت مهمان در اندروید 5 برام جود نداره چیکارش کنم
و سوم اینکه در اندروید قبلی با دکمه منو که به سمت بالا و راست کشیده میشد از صفحه عکس میگرفتم اما الان نمیشه. چیکار کنم. با دکمه خاموش و ولوم صدا هم نمیشه عکس بگیرم.
لطفا راهنمایی کنید ایا دوباره ببرمش نمایندگی؟

mehrdad..7
03-13-2016, 04:43 PM
با سلام.
من تقریبا 2هفته پیش گوشیمو بخاطر ی مشکل کلا صفر کردم همه چیزشو مثل روز اول و بعد اندرویدشو به5 ارتقا دادم(همرو نمایندگی برام انجام داد) اما حالا چند تا مساله دارم .
یکی اینکه الان من هنوز هیچ چیزی رو گوشیم نریختم ک ب اصطلاح بخاد سنگین شه اما بشدت داغ میکنه که حتی نمیشه دیگه بهش دست زد
و سوم اینکه در اندروید قبلی با دکمه منو که به سمت بالا و راست کشیده میشد از صفحه عکس میگرفتم اما الان نمیشه. چیکار کنم. با دکمه خاموش و ولوم صدا هم نمیشه عکس بگیرم.

به نظر من شما یه رام tot فلش بزنید ببینید رو اندروید4م این مشکلات رو دارید

hiva7303
03-14-2016, 07:49 PM
بنده هم 20 روزی میشه جی تری خریدم ومشکل شمارو دارم

باتری بشدت زیاد زود تموم میشه حتی بدون استفاده . دوم اینکه خود به خود گوشی سروع به داغ کردن میکنه

واقعا پشیمون شدم از انتخابم :1664214109816981942

mehrdad..7
03-14-2016, 08:07 PM
بنده هم 20 روزی میشه جی تری خریدم ومشکل شمارو دارم

باتری بشدت زیاد زود تموم میشه حتی بدون استفاده . دوم اینکه خود به خود گوشی سروع به داغ کردن میکنه

واقعا پشیمون شدم از انتخابم :1664214109816981942
من این گوشی رو دارم باتریش واقعا نا امیدکننده است که اونم بخاطر سخت افزار و صفحه نمایششه ولی داغ کردن اصلا

moh3n
03-15-2016, 02:44 AM
با سلام.
من هم سه هفته پیش این مدل گوشی رو از دی جی کالا خریدم به شدت پشیمون و ناراضی هستم از خریدم. گوشی اینقدر داغ میشه که توی دستام احساس سوختگی میکنم ( الان با اینکه چند ساعته به گوشی دست نزدم باز هم انگشتای دستم میسوزه) آنتن دهی افتضاح هستش و از وقتی گوشی رو خریدم آرزوی یه تماس موفق به دلم مونده. بدترین خرید عمرم بوده. اندروید 5 دارم روی گوشی.

Reza.Vejdan
03-15-2016, 02:03 PM
دوست عزیز درسته مشکلات هست اما نه انقدری که شما عزیزان گفتید
بهتر هست به نمایندگی مراجعه کنید و مشکلتون از نزدیک بررسی بشه

hiva7303
03-15-2016, 03:01 PM
دقیقا همونی هست که دوستان میگن .. نمایندگی هم میبری
میگن از دست ما بر نمیاد . دوستانی که اندروید 6 ریختن روش ایا همین مشکلات رو دارن > بنظرتون با تعویض رام درست میشه ؟

david.zheng.zhi
04-15-2016, 10:27 AM
داغ شدن در همه گوشیها هست فقط مختص ال جی نیست اینو در نظر نمیگیرید که صفحه نمایش این گوشی چهار برابر اچی دی هست؟
حالا بیاید به این پردازنده و پردازنده گرافیکی و روشن بود دیتا و ... اضافه کنید؟
با این حال من تا این حدی که شما گفتید چیزی ندیدم و ازش راضیم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk