PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور دادن lg flash tool در هنگام فلش کردن

saeederror
02-12-2016, 11:24 AM
سلام
من هنگام فلش کردن گوشی با این ارور مواجه میشم
[Only registered and activated users can see links]
ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن قبلا راحت فلش میکردم نمیدونم الان چش شده

mehrdad..7
02-12-2016, 12:18 PM
سلام من هنگام فلش کردن گوشی با این ارور مواجه میشم[Only registered and activated users can see links]مم ون میشم راهنمایی کنیددر ضمن قبلا راحت فلش میکردم نمیدونم الان چش شدهسلام اینو دانلود و نصب کنDocument Moved ([Only registered and activated users can see links])

sortlink
02-12-2016, 02:11 PM
سلام
من همه مراحل رو رفتم پله به پله وقتی اینترنت وصل نباشه تو مرحله انتخاب زبان زبان قسمت دوم نداره و در مرحله بعد که شکل فلش به سمت گوشی هست ارور میده که با ادمین تماس بگیرید ولی وقتی اینترنت وصل باشه ارور میده کانکشت تو سرور فیلد .
گوشی ال جی g4 h818p
ویندوز 8.1
درایور نصب کردم .
فایل های پیشنیاز نصب کردم .
گوشی حالت دانلود مود هست .
عاجزانه خواهش می کنم راهنمایی فرمایید.

mehrdad..7
02-12-2016, 04:40 PM
سلام
من همه مراحل رو رفتم پله به پله وقتی اینترنت وصل نباشه تو مرحله انتخاب زبان زبان قسمت دوم نداره و در مرحله بعد که شکل فلش به سمت گوشی هست ارور میده که با ادمین تماس بگیرید ولی وقتی اینترنت وصل باشه ارور میده کانکشت تو سرور فیلد .
گوشی ال جی g4 h818p
ویندوز 8.1
درایور نصب کردم .
فایل های پیشنیاز نصب کردم .
گوشی حالت دانلود مود هست .
عاجزانه خواهش می کنم راهنمایی فرمایید.

دوست عزیز بذار به اینترنت وصل باشه به خطای کانکشن میده کاری با اون پنجره نداشته باش اوکی نکن و نبدنش رام فلش میشه اگرم درست نشد از ویندوز 7استفاده کن

sortlink
02-12-2016, 11:50 PM
دوست عزیز بذار به اینترنت وصل باشه به خطای کانکشن میده کاری با اون پنجره نداشته باش اوکی نکن و نبدنش رام فلش میشه اگرم درست نشد از ویندوز 7استفاده کن
سلام
مهندس حسابی کلافه شدم .
الان هر کار می کنم فقط این خطا رو میدهد
requred info cannot be found .
contact the system administrator.
درایو گوشی نصب هست و vc_redist رو هم نصب کردم .
ضمنا رو ویندوز 7 و xp هم امتحان کردم .
ویندوز xp روی pc دارم از خودم هست و لپ تاپ هم ویندوز 8.1 کامپیوتر دوستم هم 7 بود .
الان همه فقط همین خطا رو می دهند . اینترنت وصل هست . قطع هم کردم فقط سریع تر به این خطا می رسید . سرعت اینترنتم عالی هست . با دانلود منیجر 800 میزنه .
ممنون اگه بیشتر راهنمایی کنید .

Reza.Vejdan
02-13-2016, 01:04 AM
با این نرم افزار تست کنید ببینید حل میشه

sortlink
02-13-2016, 02:00 AM
با این نرم افزار تست کنید ببینید حل میشه

ممنون . با این روش جواب داد . دستتون درد نکنه .

Reza.Vejdan
02-13-2016, 10:26 AM
خواهش میکنم

بسته شد!