PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کار نکردن دوربین

ilbron
02-03-2016, 11:43 PM
با سلام . من چند وقته که دوربین گوشیم کار نمیکنه وقتی میرم توش ارور میده و هنگ میکنه و صفحه دوربین سیاهه و شرح ارور :unfortunately,camera bas stopped
در ضمن گوشیم هم ریست فکتوری کردم اما درست نشده .
لطفا اگه راه حلی به ذهنتون میرسه کمک کنید . با تشکر

Cyrus
02-04-2016, 12:11 AM
با سلام . من چند وقته که دوربین گوشیم کار نمیکنه وقتی میرم توش ارور میده و هنگ میکنه و صفحه دوربین سیاهه و شرح ارور :unfortunately,camera bas stopped
در ضمن گوشیم هم ریست فکتوری کردم اما درست نشده .
لطفا اگه راه حلی به ذهنتون میرسه کمک کنید . با تشکر

یه برنامه دوربین نصب کن ببین همین مشکلو داری یا نه

مراحل داره باید طی کنی

ریست که کردی
یه رام رسمی نصب کن یا همون فلش بزن
نشد با رام کاستام تست کن

در نهایت مببری نمایندگی

یشالا مشکلت حل شه به نمایندگی هم احتیاج پیدا نکنی

از پنل تنظیمات مدل گوشیتون رو انتخاب کنید

ilbron
02-04-2016, 01:56 PM
یه برنامه دوربین نصب کن ببین همین مشکلو داری یا نه

مراحل داره باید طی کنی

ریست که کردی
یه رام رسمی نصب کن یا همون فلش بزن
نشد با رام کاستام تست کن

در نهایت مببری نمایندگی

یشالا مشکلت حل شه به نمایندگی هم احتیاج پیدا نکنی

از پنل تنظیمات مدل گوشیتون رو انتخاب کنید
سلام
با دوربین های دیگه هم هنگ میکنه و کار نمیکنه ولی با نرم افزار retrica وقتی نصب کردم دوربین دوم گوشی باز شد اما وقتی دوربین اول روزدم اونم هنگ کرد و از نرم افزار اومد بیرون

mehrdad..7
02-04-2016, 02:07 PM
سلام
با دوربین های دیگه هم هنگ میکنه و کار نمیکنه ولی با نرم افزار retrica وقتی نصب کردم دوربین دوم گوشی باز شد اما وقتی دوربین اول روزدم اونم هنگ کرد و از نرم افزار اومد بیرون

سلام
شما ی رام رسمی بصورت تمیز فلش بزن اگه مشکلت حل نشد احتمالا سخت افزاریه

ilbron
02-04-2016, 02:12 PM
سلام
شما ی رام رسمی بصورت تمیز فلش بزن اگه مشکلت حل نشد احتمالا سخت افزاریه
ببخشید میتونی توضیح بدید فلش زدن به چه معناست؟
اگه اموزشی سراغ دارید ممنون میشم

mehrdad..7
02-04-2016, 02:24 PM
ببخشید میتونی توضیح بدید فلش زدن به چه معناست؟
اگه اموزشی سراغ دارید ممنون میشم

سلام دوست عزیز یعنی همه چیز گوشیت پاك میشه و مثل روز اول میشه فایدش اینه اگه اشكال داشته باشه كه نرم افزاری باشه درست میشه

از دو تایپ زیر کمک بگیر اول با تمام دقت تایپها رو چندبار بخون بعد اقدام کن در مورد دانلود رامم به مدل گوشی توجه کن اشتباهی دانلود نکنی کمک خواستی بگو

[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

A.s.r.a.m
02-07-2016, 09:40 PM
اگه دستگاه ضربه خورده باشه احتمالا سخت افزار باشه ولاغیر نرم افزار هست ...

muhamad
09-06-2017, 05:25 PM
سلام گوشی من چند وقته که وقتی وارد دوربین میشی هنگ میکنه و میاد بیرون با نرم افزار های دوربین هم امتحان کردم بازم هنگ میکنه گوشیرو یه بار ریست دوربین جلو درست شده ولی دوربین عقب همچنان خرابه دوستان خواهشا کمک کنید

javadh123
09-08-2017, 02:16 PM
سلام گوشی من چند وقته که وقتی وارد دوربین میشی هنگ میکنه و میاد بیرون با نرم افزار های دوربین هم امتحان کردم بازم هنگ میکنه گوشیرو یه بار ریست دوربین جلو درست شده ولی دوربین عقب همچنان خرابه دوستان خواهشا کمک کنید
سلام
دوربین گوشی تعویض کنید مشکل حل خواهد شد

Xavid1860
12-02-2018, 11:30 AM
سلام .. من ی مدتی مشکل :unfortunately,camera bas stopped رو داشتم رفتم تو قسمت apps از اونجا برنامه دوربینو بالا اوردم کلیر دیتا کردم و بعد فورس استاپ و بعد گوشیو ریست کردم درست شد .. ولی الان ی مشکلی ک دارم اینه که دوربین سلفیم کلا باز نمیشه .. مثل اینکه انگار کلا سلفی نداشته باشی هرجام میرم در این مورد سرچ میکنم ب جواب نمیرسم