PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنگ کردن الجی جی3

hamedsky9
01-28-2016, 11:29 PM
سلام بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب از خرداد ماه که گوشی رو گرفتم در حال کار کردن زمانی که گوشی داغ میشد برا خودش پشت هم ریست میشد تا زمانی که باتری گوشی رو در میاوردم نمایندگی گفت به اندروید 5 ارتقا بده بعد 2ماه که گهگداری ریست میشد برا خودش تا 1 ماه پیش که دیگه خیلی اذیت میکرد بردم نمایندگی گفتن باید فلش بشه و انجام دادن یه خورده بهتر شد تا اینکه رو شارژ 15 درصد دوباره این مشکل ریست شدن شروع شد بردم نمایندگی گفتن سخت افزاریه , 25روز بعد دیروز رفتم گرفتم گفتن بوردش رو عوض کردیم از دیشب تا الان هرکاری خواستم انجام بدم اول گیر میکنه بعد بلافاصله ریست میشه تو این یه روز 8 بار ریست شد سر کارهای خیلی ساده به طور مثال وارد کردن جیمیل یا کارکردن با کروم تو همون 1 دقیقه اول, زنگ زدم میگن باتریشه اینم بگم 2 بار ریست فکتوری هم کردم
یعنی جوری از خریدن الجی پشیمونم که تا الان تو زندگیم به این شکل پشیمون نبودم
ببخشید مطلب طولانی شد ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

Reza.Vejdan
01-29-2016, 12:04 AM
با سلام به ال جی ایران خوش آمدید

مشکلات سخت افزاری شمارو اینطور نمیشه با سوال و جواب حل کرد و باید به نمایندگی مراجعه کنید دوست عزیز

hamedsky9
01-29-2016, 05:45 PM
:4185614109817023241خوب اگه بخونید همه چیز رو توضیح دادم الان زنگ زدم نمایندگی میگن بورد رو عوض کردیم مشکلش باتری هست میگن باید سفارش بدی برات بیاریم و پولش هم حدود 85 تومن الان من میخوام بدونم 100درصد مشکلش برطرف میشه ؟
یا نه ممنون از پاسخگویی

Reza.Vejdan
01-29-2016, 06:21 PM
:4185614109817023241خوب اگه بخونید همه چیز رو توضیح دادم الان زنگ زدم نمایندگی میگن بورد رو عوض کردیم مشکلش باتری هست میگن باید سفارش بدی برات بیاریم و پولش هم حدود 85 تومن الان من میخوام بدونم 100درصد مشکلش برطرف میشه ؟
یا نه ممنون از پاسخگویی

دوست عزیز اینطور مشکلات سخت افزاری رو فقط با دیدن میشه حل کرد

درسته میتونه از باتری هم باشه و مشکل رو حل کنه

اما میتونه هزار دلیل دیگر هم داشته باشه

اما فعلا محتمل ترین باتری هست

hamedsky9
01-29-2016, 06:43 PM
ببخش بازم میپرسم یعنی چجوریه که دارم کار میکنم با گوشی یه دفعه ای هنگ کنه و ریست بشه
ممنونم ازت

Reza.Vejdan
01-29-2016, 06:57 PM
ببخش بازم میپرسم یعنی چجوریه که دارم کار میکنم با گوشی یه دفعه ای هنگ کنه و ریست بشه
ممنونم ازت

احتمالا برای چند لحظه اتصال برقرار نمیشه و همین موجب ریست شدن گوشی شما میشه دوست عزیز

hamedsky9
02-08-2016, 10:55 PM
احتمالا برای چند لحظه اتصال برقرار نمیشه و همین موجب ریست شدن گوشی شما میشه دوست عزیز
سلام امروز بعد از 8 روز زنگ زدن
رفتم باتری رو گرفتم از ساعت 7 غروب تا الان که 3< 4 ساعت گذشته
سر کار کردن های ساده 5 بار هنگ کرده و بعد حدود 15 <20 ثانیه که تو هنگه میمونه بعدش خاموش روشن میشه
دیگه میتونه مشکل از کجا باشه ؟
و راه حل چیه؟
ممنون

Cyrus
02-09-2016, 11:41 AM
سلام امروز بعد از 8 روز زنگ زدن
رفتم باتری رو گرفتم از ساعت 7 غروب تا الان که 3< 4 ساعت گذشته
سر کار کردن های ساده 5 بار هنگ کرده و بعد حدود 15 <20 ثانیه که تو هنگه میمونه بعدش خاموش روشن میشه
دیگه میتونه مشکل از کجا باشه ؟
و راه حل چیه؟
ممنون

دوست عزیز بایت گوشیتون متاسفم ولی واقعا توقع دارید ما بتونیم کمکی کنیم ؟
خب نمایندگی اصلی بهتون گفته درست شده ولی کار کردید همونجوری بوده باید ببرید بهشون گزارش بدید دیگه
یه چیزیم بگم
ما تو ایران چیزی به اسم نمایندگی رسمی نداریم
اینا همشون جز باند و گروه خاصی هستند که گوشی رو با آرزوی اینکه خراب نشه به شما میفروشند و والسلام
مهندس حرفه ای ما تو ایران نداریم چون دوره حرفه ای ندیدن
اینا همونایی هستند که 10 سال پیش پشت 1100 باز میکردن الان فک میکنن مهندس هستن
من نمیخوام ناامیدتون کنم اما اگر درست نشد قید گوشی رو بزنی بهتره تا خرج الکی ننداخته رو دستت