PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش دانگرید 5.0.2 به پایینتر به روشی غیر از Flashtools

programmer1
01-02-2016, 05:00 PM
بعد از نصب اندروید 5.0.2 احساس میکنم مصرف باتری اش زیاده، از طریق TWRP خواستم رام slimrom و یا paranoidandroid فلش بزنم اجازه نمیده، فکر میکنم مربوط باشه به بوت لودر اندروید 5، چطور میتونم دانگرید کنم؟ و یا فلش بزنم؟
ضمنا نظرتون در مورد این رامها چیه؟ همین 5 خوبه یا مهاجرت کنم به این رام ها؟

programmer1
01-03-2016, 10:07 AM
از یک انجمن تخصصی (اونم فقط ال جی) انتظار فیدبک سریعتری دارم.

Reza.Vejdan
01-03-2016, 02:02 PM
دوست عزیز مدیران همگی کارو زندگی دارن و برای پاسخگویی حقوقی نمیگیرند که همیشه آنتایم حاضر باشند

شما میتونید رام tot د انلود کنید و فلش کنید برای دانگرید

programmer1
01-03-2016, 03:28 PM
ممنون این آخرین راه حل بود که خودم میدونستم، دقیق نخوندید عرض کردم بدون فلش تولز.
راه حل رو خودم پیدا کردم:
[D80x][VS/LS980][F320x] Bootloader Changer 2… | LG G2 ([Only registered and activated users can see links])

انتظار یک فیدبک (لزومی نداره حتما پاسخ باشه) بعد از 48 ساعت در یک سایت پرسش و پاسخ تخصصی به جا نیست؟
وقتی پیش نیازهای یک کار رعایت نشه چنین اتفاقی پیش می آد. پیش نیاز یک سایت Q&A اینه که چند نفر فرد کار بلد طوری با همدیگه برنامه ریزی کنن که هیچ سوالی حداکثر طی 48 ساعت بدون فیدبک باقی نمونه. این باعث تقویت ارتباط و ایجاد انگیزه برای فعالیت افراد علاقه مند میشه که برآیندش میشه افزایش ترافیک مفید برای وبسایت شما. همین کار رو در سایتهای مطرحی مثل Quora، StackOverflow و ... میبینید یک استارت با سرمایه زمانی و مالی چند نفر و بعدش همکاری خیرخواهانه افراد متخصص.
اگه واقعا حدقلهای این کار رو ندارید طراحی سایت از بیس اشتباهه.
درسته گوگل بنده رو به این سایت هدایت میکنه ولی رکود فعالیتها در این سایت و رفتار دلسرد کننده شما مدیر محترم آدمو کاملا ناامید میکنه از همکاری بیشتر.
موفق باشید.

Reza.Vejdan
01-03-2016, 03:36 PM
کاملا حرفتون رو قبول دارم عزیزو بهتون حق میدم
بنده هم قصدم بی حرمتی نبوده اگر این چنین برداشت کردید عذرخواهی من رو بپذیرید
در مورد اون موردی هم که گفتید باید بگم اینجا ایرانه هیچکس هیچکس رو حمایت نمیکنه
این سایت با هزینه ی شخصی و کارو تلاش چند تن از دوستان بالا اومده نه از شرکتی نه از نمایندگی و هیچ جایی پشتیبانی نشدیم و نمیشیم
قبلا البته با ال جی در ایران صحبت کردیم اما اصلا انگار نه انگار
ما اینجا همه ی آموزش ها و ... رو رایگان قرار میدیم حتی بخش ویژه هم نداریم و چه لینک مستقیم و ... همگی به رایگان قرار میگیره
هیچ امتیازی هم برای مدیرانمون قائل نیستیم که بگیم موظفند فعالیت کنند پس وقتی فعالیت میکنند بر دیده ی من منت میزارن و باید قدردان حتی یک پستشون در روز باشم
من سعی میکنم روزانه پاسخگوی مشکلات کاربران باشم
اما واقعا دست تنها نمیشه همه رو رسیدگی کرد امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید
باز اگر کوتاهی از بنده بوده من عذر میخوام و با جان و دل پذیرای انتقادات و پیشنهادات سازنده شما هستم