PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بوت لوپ g2 d802 فقط حالت دانلود مود فعاله دسترسی به ریکاوری هم ندارم.

programmer1
12-28-2015, 08:46 PM
سلام،
به خاطر مشکلاتی در نصب کاستوم ریکاوری الان موقع ورود به ریکاوری با خطای error: Boot certification verify مواجه میشم و دسترسی بهش ندارم لذا از Adb و Fastboot هم کاری بر نمی آد. متاسفانه قبل از این کار رام هم full wipe کردم و الان فقط به download mode دسترسی دارم، موقع روشن کردم گوشی با لوپ بوت مواجه میشم. تنها راه حلی که الان به ذهنم میرسه اینه که با flash tools، آخرین نسخه یعنی 5.0.2 نسخه استوک رو در حالت دانلود مود بریزم.
راه حل دیگه ای به ذهنتون نمیرسه که من 1.5 گیگ استوک رو مجددا دانلود نکنم چون واقعا کلا میخواستم از استوک مهاجرت کنم؟
ضمنا حالت usb debuggin در حالت download mode به صورت خودکار فعاله؟

Reza.Vejdan
12-29-2015, 02:47 AM
خیر دوست عزیز

شما همون رام رسمی رو با فلش تول نصب کنید

programmer1
12-30-2015, 02:19 PM
سلام،
امروز نسخه 5.0.2 v30c رو با فلش تولز ریختم رو 2% خطای اتصال میده و آخرش خطا میده میگه باتری رو در بیارید و از این حرفها. چه با اینترنت چه بدون اینترنت این خطا پیش می آد. درایورها مطمئنم نصبه.
البته رام قبلی ام 4.2.2 بوده که اونم توی ریکاوری philz فول وایپ زدم و بعدش ایمیج Twrp رو ریختم، گوشی ریست شد و افتاد توی بوت لوپ الان نه به ریکاوری دسترسی دارم، نه با فلش تولز کاری میشه کرد. نمیدونم چیکار کنم.

خودم احتمال میدم چون رام فعلی وایپ شده لذا فلش تولز نمیتونه اطلاعاتی از فرم*ویر فعلی فچ کنه لذا اول باید kdz نسخه استوک فعلی یعنی 4.2.2 رو بریزم نظرتون چیه؟
ضمنا قبل از این ماجراها بکاپ رام قبلی رو توی سیستم کپی کردم (بکاپی که با philz گرفتم) یه فولدر که حاوی فایلهای boot.img و recovery.img هست نمیشه اینها رو به نحوری ریستور کرد الان؟

Reza.Vejdan
12-30-2015, 02:34 PM
دوست عزیز شما رام tot رو دانلود کنید و طبق آموزش پست دوم این تاپیک ببینید میتونید فلش کنید

[Only registered and activated users can see links]

حسام
12-30-2015, 05:59 PM
سلام،
امروز نسخه 5.0.2 v30c رو با فلش تولز ریختم رو 2% خطای اتصال میده و آخرش خطا میده میگه باتری رو در بیارید و از این حرفها. چه با اینترنت چه بدون اینترنت این خطا پیش می آد. درایورها مطمئنم نصبه.
البته رام قبلی ام 4.2.2 بوده که اونم توی ریکاوری philz فول وایپ زدم و بعدش ایمیج Twrp رو ریختم، گوشی ریست شد و افتاد توی بوت لوپ الان نه به ریکاوری دسترسی دارم، نه با فلش تولز کاری میشه کرد. نمیدونم چیکار کنم.

خودم احتمال میدم چون رام فعلی وایپ شده لذا فلش تولز نمیتونه اطلاعاتی از فرم*ویر فعلی فچ کنه لذا اول باید kdz نسخه استوک فعلی یعنی 4.2.2 رو بریزم نظرتون چیه؟
ضمنا قبل از این ماجراها بکاپ رام قبلی رو توی سیستم کپی کردم (بکاپی که با philz گرفتم) یه فولدر که حاوی فایلهای boot.img و recovery.img هست نمیشه اینها رو به نحوری ریستور کرد الان؟

باید یه رام 4.2.2 رو حالت CSE فلش بزنی

programmer1
12-30-2015, 07:17 PM
باید یه رام 4.2.2 رو حالت CSE فلش بزنی
ممنونم ولی مشکل این نبود. مشکل نقص فایل kdz بود که موقع کپی کردن از فلش مموری به داخل سیستم مقدار کمی از دیتاش پریده بود. (مجددا کپی کردم و بعد از اطمینان از یکسان بودن حجم دو فایل به بایت مجددا فلش زدم مشکل حل شد)
از همینجا نتیجه گیری میشه که برای آپگرید و دانگرید ورژن فعلی رام هیچ اهمیت نداره چون رام بنده کاملا وایپ شده بود. توی بخش آموزش این تجربه رو به صورت کامل شرح دادم.
[Only registered and activated users can see links]